Олімпійський Пекін-2022

Автор | 14 жовтня 2016 | Переглядів: 11

Пекін-2022

Координаційна комісія Міжнародного Олімпійського Комітету завершила свій перший візит до столиці XXIV зимових Олімпійських ігор, що пройдуть у китайському Пекіні у 2022 році.

Інспектори одностайно дали високу оцінку відповідності проекту, що був представлений на етапі висунення кандидатури майбутньої господарки «білих» Ігор.

Цей план передбачає створення центру зимових видів спорту світового класу в регіоні, де проживають 300 млн. чоловік. Члени комісії відвідали як льодові майданчики Пекіна, так і міста Чжанцзякоу і Янцін (провінція Хебей), де будуть відбуватися змагання з лижних і гірськолижних дисциплін.

Комісія також відвідала нову штаб-квартиру Оргкомітету і провели глибоке й ефективне обговорення важливих питань, що стосуються підготовки до Ігор.

Міські влада пообіцяла організаторам поліпшити якість повітря в 20-мільйонному місті. Для сполучення між Пекіном та Чжанцзякоу (200 км) будують швидкісну залізничну гілку, що дозволить добиратися з місця на місце менш ніж за 40 хвилин.Мітки: ,