Олімпійський день у серці України.

Автор | 19 червня 2020 | Переглядів: 3

Протягом трьох тижнів щодня регіональні олімпійські осередки передавали естафету, розповідаючи про свій спортивний регіон й збираючи воєдино з окремих букв символічний надпис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020 – 23-06» та утверджуючи головні ідеї олімпізму.
«Сьогодні зустрічаємо естафету Олімпійського дня на Полтавщини та у місті Києві. Дякую головам регіональних осередків Олександру Удовіченку та Павлу Костенку та їх командам. Успіхів усім та вдалої ходи нашій цікавій, насиченій естафеті», – привітав учасників на початку заходу президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Естафету від дружньої Дніпропетровщини перейняв призер Олімпійських ігор з веслування на каное Дмитро Янчук. Слід відзначити, олімпійці зустрічали свято в особливому місці – на вхідній анфіладі стадіону імені Олексія Бутовського, видатного полтавця, одного з перших членів МОК, який разом із П’єром де Кубертеном стояв біля витоків олімпійського руху сучасності. З побажанням нових перемог Україні на головних Іграх чотириріччя в Токіо призер Олімпійських ігор з веслування на каное Тарас Міщук від олімпійської Полтавщини передав естафету до Києва.

Не менш славетний на яскраві імена олімпійців й столичний регіон. Борис Шахлін, Зінаїда Турчина, Тетяна Кочергіна, Людмила Бобрусь-Порадник, Галина Захарова, Георгій Погосов, Вадим Гутцайт – це далеко не повний список легендарних атлетів Києва. Тож і олімпійську естафету перейняла медалістка чемпіонату світу, чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків у висоту Юлія Левченко. Свято спортивна громада міста вирішила зустрічати на доріжках знакового спортивного об’єкта столиці – легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності. Розділяючи олімпійські цінності від імені спортсмени столиці естафетну «3» президентові Олімпійського комітету, видатному олімпійцю Сергію Бубці, який 23 червня, в Олімпійський день, прийматиме фініш Всеукраїнської естафети, передав учасник зимових Олімпійських ігор скелетоніст Владислав Гераскевич.

#olympicday2020ua #olympicday

Відділення НОК України в Донецькій області Noc Kharkiv НОК України в Сумській області Закарпатське обласне відділення НОК України Відділення НОК України у Львівській області Днепропетровское областное отделение НОК Украины Київське відділення НОК України Відділення НОК України в Івано-Франківській області Відділення НОК України в Миколаївській області Рівненське обласне відділення НОК України Відділення НОК України в Чернігівській області Noc Ternopil Київське обласне відділення НОК України Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області Полтавське обласне відділення НОК Україна Відділення НОК України в Житомирській області Відділення НОК України в Хмельницькій області Відділення НОК України в Черкаській області Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України НОК України в Кіровоградській області «Відділення НОК України у Волинській області» Відділення НОК України у Херсонській області Чернівецьке обласне відділення НОК України Yuliya Levchenko Iryna Gerashchenko Вадим Гутцайт Vlad Geraskevych Dmytro Yanchuk Taras MishchukМітки: