Олімпійський день у Київському Палаці дітей і юнацтва

Автор | 20 червня 2014 | Переглядів: 54

Палац дітей і юнацтва20 червня у столиці розпочалось не тільки сонячною погодою, а і дуже спортивним та веселим святом. До святкування Олімпійського дня долучилися діти з літнього табору у Київському Палаці дітей та юнацтва.

З цим святом спорту привітати дітей завітали заступник міністра молоді та спорту України, олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальник управління сім’ї, молоді та спорту, перший заступник голови Київського міського відділення НОК України Вадим Костюченко, директор Республіканської спортивної бази олімпійського резерву, перший віце-президент Федерації фехтування України, олімпійський чемпіон з фехтування Вадим Гутцайт та відповідальний секретар Київського міського відділення НОК України Ростислав Драпушко.

Влітку на базі Київського Палацу дітей та юнацтва працює табір літнього відпочинку для дітей “Канікули он-лайн”, тож всі його відвідувачі а це близько 120 дітей взяли участь у веселих змаганнях, таких як гонки на велосипедах, метання спису та м‘яча, футбол, стрибки на скакалці, влучно покидати м‘ячики можна було у секторі “стрільби”, а також дуже любима всіма маленькими спортсменами смуга перешкод у секторі естафети.  День спорту запам‘ятався всім відвідувачам Олімпійського дня як день сміху, дружби, веселих змагань та гарного настрою, а ще і подарунками від Київського міського відділення НОК України та Всеукраїнського центру “Спорт для всіх”.Мітки: , ,