Олімпійський день «На шляху до І Європейських ігор в Баку»

Автор | 25 травня 2015 | Переглядів: 76

Олімпійський день 2015

23 травня на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» в рамках традиційного Олімпійського дня зібралися керівники українського спорту та спортивні шанувальники, щоб побажати успіхів та вдалого старту нашим спортсменам на І Європейських іграх в Баку.

Вже через 20 днів азербайджанська столиця прийматиме понад 6 тисяч атлетів Старого Світу на перших в історії Іграх континенту.

На престижному турнірі Україну представлятиме 243 спортсмена, серед яких діючі Олімпійські чемпіони, тріумфатори світових першостей та чемпіонатів Європи (зі складом нашої національної команди можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України за посиланням http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/team-ukraine/).

На головну спортивну арену країни завітали українські атлети – представники з кожного виду спорту програми Ігор-2015.

Під час свята гості мали чудову можливість познайомитися ближче з азербайджанською культурою. Спілка азербайджанської молоді в Україні разом із Національним олімпійським комітетом України презентувала гостям цікаву музикальну програму та танцювальні номери.

Голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко прийняв участь у символічному забігу.

« – це  значна подія в спортивному житті столиці, яка впливає на обізнаність молоді щодо спортивних подій в світі та видатних українських спортсменів» – зазначив голова КМВ НОК України Павло Костенко.

В рамках заходу також відбулася презентація нової форми української збірної компанії PEAK Sport. Моделями виступили члени команди на І Європейських іграх – гімнастка Олена Дмитраш та представник спортивної аеробіки Володимир Дорошенко.

Завдяки домовленості, досягнутій Національним олімпійським комітетом України з відомою компанією PEAK Sport, яка стала офіційним постачальником одягу Олімпійської збірної України та партнером НОК до 2020 року та забезпечить екіпіровкою українські збірні на зимових та літніх Олімпійських, Юнацьких Олімпійських іграх, Європейських іграх та Європейських юнацьких олімпійських фестивалях – на всіх рівнях змагань українські атлети виглядатимуть яскраво, стильно та комфортно, починаючи з І Європейських ігор в Баку.

Комплект включає в себе спортивну (незмагальну) екіпіровку для повсякденного використання за різних погодних умов та форму для офіційних і урочистих заходів.

У співпраці НОК та компанії PEAK Sport вперше парадну форму для нашої збірної розробив відомий український дизайнер Андре Тан. Ексклюзивна колекція одягу створена в національних кольорах персонально для кожного спортсмена за новітніми технологіями з поєднанням в собі традиційних мотивів та сучасного стилю. Використання в колекції петриківського розпису наповнює її духом та щирістю українського народу.

Під час спортивного свята на НСК «Олімпійський» естафету успішного минулорічного виступу на Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні іменитим спортсменам передали юні тріумфатори ЮОІ-2014 п’ятиборець Антон Кузнецов та легкоатлетка Юлія Левченко. З рук молодих чемпіонів національний прапор отримали Олімпійська чемпіонка та дворазова призерка Олімпійських ігор з кульової стрільби Олена Костевич, діючий чемпіон світу та Європи зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, срібна чемпіонка світу з тхеквондо Ірина Ромолданова, член збірної України з пляжного футболу Віктор Пантелейчук.

В рамках Олімпійського дня усі бажаючи мали можливість взяти участь в олімпійській розминці, різноманітних активностях, поспілкуватися з уславленими атлетами – Наталією Добринською, Олексієм Торохтієм, Оленою Підгрушною, Юлією Джимою, Ольгою Харлан, Жаном Беленюком та іншими, а також вперше в історії святкування Дня пробігти безпосередньо по легкоатлетичним доріжкам стадіону.

Олімпійський день 2015

Олімпійський день 2015

Київське міське відділення НОК України також взяло активну участь у Олімпійському дні та разом з дітьми та дорослими що відвідали захід робили олімпійські листівки, вчились в‘язати морські вузли та складати орігамі. В цьому нам допомагали:

тренер викладач з вітрильного спорту Микола Павленко – навчав всіх бажаючих мистецтву в‘язання морських вузлів;

завідувач відділом з обслуговування дошкільників та учнів 1-х-4-х класів Центральної бібліотеки ім.. Т.Г.Шевченка для дітей Ольга Собко складала з дітьми цікаві поробки з кольорового паперу різними техніками;

стипендіат Київського міського відділення Наталя Рибальченко допомагала всім бажаючим опанувати такий різновид рукоділля як квілінг, вийшли гарні олімпійські листівки.

Олімпійський день «На шляху до І Європейських ігор в Баку» в столиці дав старт іншим містам України. Свято спорту крокуватиме всією країною – її найменшими містечками та мегаполісами, де його відзначатимуть пробігами, спортивними змаганнями, творчими конкурсами та вікторинами на олімпійську тематику.

 Мітки: ,