Олімпійський день 2015

Автор | 18 травня 2015 | Переглядів: 88

Olympic day

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати .

Історія проведення Олімпійського дня в Україні кожного разу має свої особливості та сюрпризи.

Не стане винятком і 2015-й. Саме цього дня окрім традиційного символічного забігу, олімпійської розминки, презентації видів спорту, спортивних активностей та зустрічей з уславленими олімпійцями, відбудеться церемонія проводів національної збірної команди України на I Європейські ігри, що з 12 по 28 червня проходитимуть у Баку.

У перших історичних Іграх Старого світу візьмуть участь понад 6 тисяч атлетів, які боротимуться за нагороди у 20 видах спорту: 16 олімпійських та 4 неолімпійських.

Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожен знайде собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

Організатори свята – Національний олімпійський комітет, Міністерство молоді та спорту, Київська міська державна адміністрація за підтримки компанії «МакДональдз» підготували чимало цікавинок та сюрпризів.

«Олімпійський день на шляху до Баку» призначає усім прихильникам здорового способу життя зустріч 23 травня на території НСК «Олімпійський».Мітки: