Олімпійський день 2014

Автор | 21 червня 2014 | Переглядів: 142

олімпійський день 201421 червня Оболонська набережна міста Києва зустрічала .

Тисячі відвідувачів завітали не тільки подивитися яка програма буде в цьому році, а і взяти активну участь у забігах. Вперше Олімпійський День поєднав в собі велику кількість видів спорту, у тому числі і водних!

Що нового було в програмі Олімпійського дня – це звісно ж дуже гарний, видовищний вид спорту парусна регата, перегони на байдарках та каное, акватлон, плавці випробували себе на відкритій воді, а також кануполо!!! Кануполо — новий вид спорту, який динамічно розвивається. Гравці рухаються по полю на каяках і намагаються закинути м’яч у ворота іншої команди. До речі, у грі дозволено штовхати суперника. Тому під час матчу гравці інколи опиняються у воді. За словами учасників, це лише додає емоцій і адреналіну.

Головна подія Олімпійського дня це звичайно легкоатлетичні пробіги для всіх категорій учасників, починаючи з дошкільнят та закінчуючи дідусями та бабусями. Отримати море позитиву, розважити дітей та себе, міг кожен хто прийшов цього сонячного дня до Оболонської набережної.  Всі учасники забігу отримали від Національного олімпійського комітету України футболку з логотипом Олімпійського дня, значок та інші сувеніри від спонсорів заходу.

Голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко також взяв участь у символічному забігу разом з президентом НОК України Сергіем Бубкою та відомими спортсменами України. Ніна Уманець, Олександр Крикун, Олена Підгрушна, Аліна Максименко, Валерій Гончаров, Олена Садовнича, Вікторія Терещук, Юлія Каліна, чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики і стрибків у воду, і це далеко не всі зіркі українського спорту, що сьогодні святкували 120 років з дня заснування  Міжнародного Олімпійського комітету. Ця дата була обрана для того, щоб увічнити дату створення МОК 23 червня 1894 року, опісля того, як ентузіаст відродження олімпійського руху барон П’єр де Кубертен в Парижі оголосив свою історичну доповідь перед міжнародним атлетичним конгресом. Після того, як конгрес ухвалив рішення щодо проведення в 1896 році в Греції першої Олімпіади, Кубертен очолив створений тоді ж МОК.

 Мітки: , , ,