Олімпійській прапор піднято на водно-веслувальній базі

Автор | 12 червня 2015 | Переглядів: 37

12 червня на водно-веслувальній базі Центрального спортивного клубу збройних сил України, що на Трухановому острові столиці відбулось урочисте підняття олімпійського прапора на честь І Євпропейських ігор що вже сьогодні стартують в азербайджанському місті Баку.

На урочистому заході були присутні тренери та вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, спортсмени з академічного веслування та веслування на байдарках та каное, під керівництвом директора школи Шаля Сергія Михайловича.

Довідково:

В рамках І Європейських ігор відбуватимуться змагання з 20 видів спорту: 16 олімпійських і 4 неолімпійських.

Загалом на Іграх-2015 планується участь понад 6 тисяч атлетів з 49 країн Європи, які боротимуться за 253 комплекти нагород у 20 видах спорту (16 олімпійських видів спорту, в тому числі у дзюдо візьмуть участь і спортсмени з вадами зору, 4 неолімпійські види).

А саме: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба, велоспорт, водні види спорту (водне поло, плавання, стрибки у воду, синхронне плавання), волейбол (пляжний волейбол), веслування на байдарках і каное, гімнастика (акробатика, аеробіка, стрибки на батуті, спортивна гімнастика, художня гімнастика), дзюдо, карате, легка атлетика, пляжний футбол, настільний теніс, кульова стрільба, стрільба з лука, триатлон, тхеквондо, фехтування та самбо.

В 11 видах спорту будуть також розіграні ліцензії на Ігри ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.Мітки: ,