“Олімпійські старти” серед студентів університету ім.Б.Грінченка в підтриму Міжнародного дня спорту

Автор | 6 квітня 2018 | Переглядів: 14

 

День спорту

Сьогодні, весь Світ відзначає  заради розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). За задумом засновників, стане вдалим доповненням Міжнародному Олімпійському дню, що відзначається щорічно 23 червня. У День спорту мільйони людей у ​​всьому світі також братимуть участь у спортивних змаганнях, починаючи з 10-кілометрових забігів і марафонів, включаючи групові спортивні ігри, велосипедні гонки та освітні заходи.

День спорту в ун.Грінченка

6 квітня 2018 року Київське відділення Національного олімпійського комітету України і кафедра спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка провели серед студентів першого курсу «Олімпійські старти» присвячені Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку!
Програма змагань складалася з цікавих естафет, де між командами розгорнулася запекла спортивна боротьба.
Перемогу виборола команда «Вікторія»! Всі учасники «Олімпійських стартів» отримали заохочення від Київського відділення Національного олімпійського комітету – брендовані сувеніри.
Спорт на благо миру та розвитку, здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя. Зі святом!

День спорту в ун.Грінченка

Це була чудова нагода доторкнутися до частини спортивного світу, стати поряд з олімпійцями та видатними спортсменами сучасності. Київське міське відділення Національного олімпійського комітету вже на цьому шляху разом з вами. В сучасному світі існує безліч цікавих видів спорту, серед яких кожен може знайти щось до вподоби. Головне пам’ятати спорт – є невід‘ємною частиною здорового способу життя. Вітаємо всіх з чудовим святом – Міжнародним Днем спорту заради миру та розвитку!Мітки: