«Олімпійські надії» з лижних перегонів

Автор | 26 січня 2017 | Переглядів: 121

26 січня на лижній базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулись змагання «Олімпійські надії» з лижних перегонів на призи Київського міського відділення НОК України. Напередодні таких важливих та очікуваних олімпійських стартів як зимовий Європейський юнацький фестиваль, необхідно підтримувати бажання дітей займатись саме зимовими видами спорту. Саме тому, чудового сонячного дня в Голосіївському лісі відбулись змагання з лижних перегонів для дітей.  Дехто з малечі вперше брав участь у змаганнях.

Підтримати юних спортсменів на лижні прийшли такі поважні гості як бронзова призерка зимових Олімпійських ігор 2006 року в Туріні, багатократна призерка Чемпіонатів Європи Єфремова Лілія Миколаївна, учасниця ХХ та ХХІ зимових Олімпійських ігор, двократна чемпіонка світу з літнього біатлону, срібна призерка Всесвітньої універсіади Віта Миколаївна Якимчук, а також представники Київського міського відділення НОК України Сергій Гарнага та  Наталія Рибальченко.

Батьки та тренери відчайдушно вболівали за учасників змагань, та відмітили , що діти з нетерпінням чекали на ці старти, аби досягти призового місця та отримати нагороду від олімпійців. Захід відбувся за підтримки спонсора НОК України компанії The Coca-Cola Foundation.

Всього у змаганнях взяло участь 62 дитини з Києва.

Призери та переможці:

Юнаки 2005-2006 р.н. – 3 км, стиль класичний

 1. Захарчук Олександр
 2. Кузьменко Іван
 3. Фадєєв Михайло

Дівчата 2005-2006 р.н. – 2 км, стиль класичний

 1. Пономаренко Катерина
 2. Мільшина Анастасія
 3. Єлісєєва Марія

Юнаки 2007-2008 р.н. – 2 км, стиль класичний

 1. Якимчук Максим
 2. Макогон Данило
 3. Яценко Максим

Дівчата 2007-2008 р.н. – 1 км. Стиль класичний

 1. Пономаренко Надія
 2. Шпаченко Софія
 3. Коник Анастасія

Призери та переможці отримали медалі, дипломи. Абсолютно всі учасники змагань отримали пам’ятні призи від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України та продукцію компанії The Coca-Cola FoundationМітки: ,