“Олімпійські надії веслування” знову на столичному гребному каналі Матвіївської затоки

Автор | 30 серпня 2016 | Переглядів: 53

Олімпійські надії веслування

28 серпня на водно-веслувальній базі Центрального спортивного клубу збройних сил України, що на Трухановому острові столиці відбулись традиційні відкриті змагання ”Олімпійські надії веслування”. Організаторами дитячі змагань виступили Київське міське відділення НОК України, ДЮСШ “Регата” та водно-веслувальна база ЦСК України. Змагання на байдарках проходили у двох класах К-1 та К-2 на дистанції 200 метрів у різних вікових категоріях, як серед юнаків та і серед дівчат. На урочистому відкритті заходу були присутні – заслужений тренер України, особистий тренер  дворазового олімпійського чемпіона з веслування на каное Юрія Чебана – В‘ячеслав Сорокін,  чотирьох разовий чемпіон Світу та Євпропи з веслування на байдарках та каное Нікольський Сергій, представники Київського міського відділення НОК України  Сергій Гарнага та Наталія Рибальченко.

Переможці та призери змагань отримали цінні подарунки від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Результати змагань:

К-1 200 метрів юнаки 2005 р.н. і молодші

1 місце Лищук Єгор 2005 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

2 місце Скаленко Данило 2005 р.н. ДЮСШ «Київ»

3 місце Баклан Матвій 2005 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

К-1 200 метрів дівчата 2005 р.н. і молодші

1 місце Трепетьон Софія 2006 р.н. ДЮСШ «Регата»

2 місце Лопарєва Ярослава 2005 р.н. ДЮСШ №7

3 місце Магдинець Софія 2006 р.н. ДЮСШ «Регата»

К-1 200 метрів юнаки 2001-2002 р.н.

1 місце Хитрун Михайло 2002 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

2 місце Смиковський Лев 2001 р.н. ДЮСШ «Київ»

3 місце Аверюшкін Микола 2001 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

К-1 200 метрів дівчата 2001-2002 р.н.

1 місце Квашук Вікторія 2001 р.н. ДЮСШ «Київ»

2 місце Воскресенська Аліна 2001 р.н. ДЮСШ «Київ»

3 місце Назарок Люба 2002 р.н. ДЮСШ №7

К-1 200 метрів юнаки 2003-2004 р.н.

1 місце Шаповалов Юрій 2003 р.н. ДЮСШ «Київ»

2 місце Патук Максим 2003 р.н. ДЮСШ «Київ»

3 місце Бугайов Дмитро 2003 р.н. ДЮСШ м. Обухів

К-1 200 метрів дівчата 2003-2004 р.н.

1 місце Дяченко Іванна 2003 р.н. ДЮСШ «Регата»

2 місце Горностай Марія 2003 р.н. ДЮСШ «Регата»

3 місце Костинська Каріна 2003 р.н. ДЮСШ №7

К-2 200 метрів юнаки 2005 р.н. і молодші

1 місце Лищук Єгор 2005 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

              Скаленко Данило    2005 р.н. ДЮСШ «Київ»

2 місце Баклан Матвій 2005 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

              Натальчук Назар 2006 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

К-2 200 метрів дівчата 2005 р.н. і молодші

1 місце Трепетьон Софія 2006 р.н. ДЮСШ «Регата»

             Лопарєва Даша 2005 р.н. ДЮСШ №7

2 місце Магдинець Софія 2006 р.н. ДЮСШ «Регата»

             Латонова Крістина 2005 р.н. ДЮСШ «Регата»

3 місце Зварич Владислава 2006 р.н. ДЮСШ «Київ»

              Клименко Єлизавета 2005 р.н. ДЮСШ «Київ»

К-2 200 метрів юнаки 2001-2002 р.н.

1 місце Хитрун Михайло 2002 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

              Мельниченко Тимофій 2002 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

2 місце Пісаревський Олексій 2002 р.н. ДЮСШ «Київ», КСЛІ

             Гірник Вільям 2002 р.н. ДЮСШ «Київ», КСЛІ

3 місце Аверюшкін Микола 2001 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

              Щербина Павло 2001 СДЮШОР «Локомотив»

К-2 200 метрів дівчата 2001-2002 р.н.

1 місце Квашук Вікторія 2001 р.н. ДЮСШ «Київ»

             Воскресенська Аліна 2001 р.н. ДЮСШ «Київ»

2 місце Ключка Анна 2002 р.н. ДЮСШ «Київ»

             Завялова Даша 2002 ДЮСШ «Київ»

3 місце Ісаєва Віра 2002 СДЮШОР «Локомотив»

             Ісаєва Надія 2002 СДЮШОР «Локомотив»

 

К-2 200 метрів юнаки 2003-2004 р.н.

1 місце Шаповалов Юрій 2003 р.н. ДЮСШ «Київ»

             Патук Максим 2003 р.н. ДЮСШ «Київ»

2 місце Бугайов Дмитро 2003 р.н. ДЮСШ м. Обухів

             Лисяний Владислав 2003 р.н. м. Обухів

3 місце Стародубцев Валерій 2003 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

              Гладченко Валерій 2003 р.н. СДЮШОР «Локомотив»

К-2 200 метрів дівчата 2003-2004 р.н.

1 місце Мельник Карина 2004 р.н. ДЮСШ «Регата»

              Горностай Марія 2003 р.н. ДЮСШ «Регата»

2 місце Дяченко Іванна 2003 р.н. ДЮСШ «Регата»

             Гладиш Марина 2004р.н. ДЮСШ «Регата»

3 місце Костинська Каріна 2003 р.н. ДЮСШ 7

             Романчук Ксенія    2004 р.н. ДЮСШ 7



Мітки: ,