Олімпійські ігри. Біатлон. Чоловіча естафета в Пхьончхані.

Автор | 23 лютого 2018 | Переглядів: 19

23 лютого відбулась біатлонна естафета серед чоловіків Олімпійських ігор у Пхьончхані. Склад української збірної команди:

9-1. Артем Прима
9-2.  Сергій Семенов
9-3.  Володимир Семаков
9-4. Дмитро Підручний

Артем Прима розпочав естафету від української команди і зумів чисто відстрілятися і на «лежці», і на «стійці». На фініші свого етапу українець був третім, випередивши на останньому кругу норвезького спортсмена.

«Сьогодні я задоволений стрільбою. Нарешті зумів закрити мішені без промахів», – розпочав український біатлоніст в ефірі UA:Перший.

«Не зовсім задоволений своїм ходом на трасі. Відчувалося, що наслоюється сніг на лижі і було важко бігти – сніг важкий, ковзання не те».

«Ставив собі за мету наздогнати норвежця адже знав, що Сергію Семенову, якому я передав естафету, буде важко».

Сергій Семенов виступав на другому етапі від України. Якщо першу стрільбу біатлоніст відстріляв без додаткових патронів, на «стійці» Сергій використав усі три запасні патрони, втративши багато часу.

«Ногі зовсім не несуть. Немає цьому виправдання, я його відшукати не можу. Лижі їхали добре, просто мій функціональний стан вкрай поганий», – розпочав український біатлоніст.

«Ми пробували з тренерами різні варіанти, щоб покращити хід. Як бачите, прогреса як такого немає».

«Я дуже засмучений нашими результатами, усе було зроблено для нашої належної підготовки. Особисто мені дуже образливо за провалений сезон», – підсумував Сергій Семенов.

На останній стрільбі вирівушалася доля «золота». Шведський спортсмен Фредрік Ліндстрем був влучнішим за Еміля Свендсена і приніс своїй країні перемогу.

Третіми стали спортсмени з Німеччини.

Українська команда добре розпочала гонку і після першої передачі естафети була третьою. Однак хиби на подальших етапах та повільний хід на лижні дозволили нашій команді стати лише 9-ю.

Джерелло: https://olympics.suspilne.mediaМітки: , ,