Олімпійське “золото” у українських біатлоністок

Автор | 21 лютого 2014 | Переглядів: 54

жіноча збірна з біалонуНаші дівчата Віта Семеренко, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна в жіночій естафеті виборюють золоті медалі олімпійського Сочі.

Неймовірний подарунок рідній країні, співвітчизникам та особисто президенту Федерації біатлону України Володимиру Бринзаку, який сьогодні святкує свій День народження, щойно зробили українські спортсменки – у жіночій естафеті наші дівчата фінішували першими.

Капітан Олімпійської збірної з біатлону Олена Підгрушна прокоментувала нам виступ команди в переможній естафеті у Сочі. «Ми присвячуємо перемогу українському народу. Це перша золота медаль в історії українського біатлону. Ми – спортсмени, які йшли до неї більш ніж 15 років. Два дні тому, президент НОК України Сергій Бубка сказав мені, «це буде ваш день»… Коли я їхала на останньому етапі, мені було неймовірно важко, але я згадала його слова – і вони допомогли мені поставити переможну крапку у сьогоднішньому старті», – зізналась Олена Підгрушна.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав спортсменок та тренерський склад Олімпійської збірної з історичною перемогою, висловивши слова безмежної вдячності за спортивну стійкість, відданість та прославлення України у світі.

 Мітки: , ,