Олімпійське літо – змагання за Кубок з безконтактного Регбі-5

Автор | 3 липня 2018 | Переглядів: 24

Кубок з безконтактного Регбі-5

В Артеку є багато різних спортивних секцій, завдяки яким дітям виховують любов до спорту. Літом діти особливо активні, рухливі та віддають перевагу спортивним активним іграм і естафетам, направленими на визначення сильніших команд і гравців, при цьому виконання складних елементів для них проблематичне. Саме тому, в Артеку навчають грати у дуже цікаву гру «-5».

Кубок з безконтактного Регбі-5

Кубок з безконтактного Регбі-5

Для того,  щоб прищепити любов до регбі і зацікавити дітей займатись регбі ми використовуємо саме Регбі-5, або регбі на стрічках. Різновид безконтактного регбі з використанням додаткового спортивного обладнання – 2-х стрічок на наліпках (тегів). Цей вид регбі частіше всього використовується в якості вивчення новачків, а також для популяризації регбі серед дітей і підлітків. Ця гра заснована на самих простих і базових правилах класичного регбі.

Кубок з безконтактного Регбі-5

Кубок з безконтактного Регбі-5

Артеківці дуже активно та вправно тренувались упродовж цієї зміни та 30 червня на футбольному стадіоні Міжнародного дитячого центру «Артек» за підтримки посольства Франції в Україні, Київського міського відділення НОК України та фонду розвитку дитячо-юнацького регбі – відбувся Кубок з безконтактного Регбі-5 серед п’яти збірних команд співдружностей. На турнірі були присутні почесні гості такі як: атташе посольства Франції в Україні – Сильвен Риголле, Віце-президент Київської міської федерації регбі – Сергій Куриза, який виконував роль головного судді на турнирі, тренер РК”Антарес” – Верещака Александр та Президент фонда розвитку дитячо-юнацького регбі – Леонід Дейнеко.

Кубок з безконтактного Регбі-5

Кубок з безконтактного Регбі-5

Боротьба була запекла, в якій навіть переможців визначити було важко. Діти показали свою спритність та швидкість. Але, уважний і справедливий головний суддя з точністю визначив лідерів. Переможцем виявилася команда «Перший UA» , 2 місце – «Незламні» , а 3 місце – «Всі свої».

Кубок з безконтактного Регбі-5

Кубок з безконтактного Регбі-5Мітки: ,