Олімпійське літо у Києві, в МДЦ “Артек” грали у міні-футбол

Автор | 10 липня 2018 | Переглядів: 34

Олімпіське літо

Київське міське відділення НОК України у рамках Спортивного Кубку «Артеку» організувало змагання з міні-футболу серед найменших артеківців.

Прийшли вболівати за свою співдружність майже усі! Грало п‘ять команд: «Перший.UA», «IV Легіон», «Незламні», «Всемогутні», «Всі свої».

Галас був неймовірний. Найбільш незабутня гра була серед 3 та 2 співдружностей, бо цей матч усім запам’ятався грою на зустрічних курсах, боротьбою за кожний клаптик артеківського поля та драматичною кінцівкою. На останніх хвилинах, коли вже здавалось, що нас чекають «бойові» нулі – «Всі свої» відібрали м’яч у «Всемогутніх» та повели його до воріт супротивників. Гол забивався майже з нульового кута, усім здалось, що м’яч відіб’ється від штанги, але здійснилося чудо, м’яч все ж таки трохи завернув у своїй траєкторії та потрапив до воріт. Роберто Карлос, мабуть, би заплакав побачивши цей гол. Це був неймовірніший гол за всю історію з міні-футболу в «Артеку», трибуни взірвалися в оплисках, відразу ж після цього пролунав фінальний свисток, який ознаменував перемогу співдружності «Всі свої».
Після закінчення турніру було обрано найкращих бомбардирів. І одним з них виявився Лебедів Савелій з «IV Легіону». Нам пощастило взяти у нього інтерв’ю, і ось, що нам довелося дізнатися:
« Грати було складно, бо не було якоїсь однієї вікової категорії, як у нас в клубі. Тому, ми й зайняли четверте місце. Взагалі, нас набагато краще можна було підготувати до цих змагань, але часу було обмаль, тому приходилось грати так як вміємо, а не як професіонали.»
П’яте місце зайняв «Перший.UA», четверте місце зайняв, як би це було не іронічно, «IV Легіон», третє місце зайняли «Незламні», друге зайняли «Всемогутні», ну а перше місце одержали «Всі свої».
Після оголошення усіх результатів артеківцям були вручені подарунки на згадку від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України. Ось такий неймовірний турнір по міні-футболу відбувся в країні дитинства під назвою . Бажаємо вам надалі ще більших перемог та сил для скорення нових вершин.

Джерело: медіа-центр МДЦ АртекМітки: ,