«Олімпійське лелеченя».

Автор | 5 квітня 2019 | Переглядів: 13
У Києві тривають відбіркові змагання у міський фінал Всеукраїнського заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
Так, днями відбулись спортивні баталії у Дніпровському районі міста. В  чесній боротьбі за змогу представляти свій район у фінальних змаганнях боролись команди з 30 шкіл.
Урочиста хода учасників змагань та державний гімн відкрили районні змагання найулюбленішого спортивного заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”.
Після цього на команди очікувало випробування комбінованою естафетою. Учні на швидкість змагалися у веденні футбольного та баскетбольного м’ячів, веденні тенісного м’яча ключкою, у вправі кенгуру, яка вимагала неабиякої  фізичної підготовки та в бігу з м’ячем і ракеткою для настільного тенісу.
Наразі тривають відбіркові змагання  в багатьох київських навчальних закладах, адже попереду міський фінал Всеукраїнського заходу серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя”. А це завжди нові друзі, нові враження та перемоги. Так, звичайно доведеться подолати не одну сходинку, аби опинитись серед щасливчиків що відвідають справжнє дитяче свято спорту, але воно того варте.
Команди, одна за одною вправно долали естафету та змагались у вікторині не на жарт, за путівку у міській фінал. Отже, у запеклій боротьбі місця розподілились таким чином:
1 місце команда Ліцею №208
2 місце команда НВК №30 “ЕкоНад”
3 місце команда НВК “Домінант”
Команди призери отпримали пам’ятні сувеніри від Київського міського відділення НОК України.
Ця публікація не має міток.