“Олімпійське лелеченя” сезону 2014-2015 відбулось в Дніпровському районі столиці

Автор | 26 грудня 2014 | Переглядів: 214

Олімпійське лелеченя в Дніпровському районі У Києві відбувся фінал Всеукраїнського заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя” серед учнів Дніпровського району. Проведення цього заходу було приурочено к Дню народження Національного олімпійського комітету України, якому виповнилось 24 роки.

У фінал районних змагань вийшли команди 4-х учбових закладів столиці: спеціалізована школа №246 з поглибленим вивченням англійської мови, середня загальноосвітня школа №11, навчально-виховний комплекс «Домінанта» суспільно-гуманітарна гімназія-школа №204 з поглибленим вивченням фізичної культури та ліцей №208.

Виконавши всі вправи, єстафету та позмагавшись у таких дісціплінах як презентація команди та олімпійська вікторина, судді визначили переможця, за сумою набраних балів що надавалися за кожен конкурс. Ним стали учні ліцею №208. Друге місце посіли учні школи №246, а трете дісталось учням НВК «Домінанта».

Варто зазначити, що переможці – учні 208 ліцею столиці вже були першими у міському етапі «Олімпійського лелеченя» та їздили в МДЦ «Артек» змагатись у Всеукраїнському фіналі заходу в сезоні 2012-2013.

Представник Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Гарнага вручив подарункі від відділення командам які зайнялі призові місця.Мітки: