“Олімпійська листівка” – нагородження учасників конкурсу

Автор | 2 лютого 2015 | Переглядів: 116

Нагородження учасників конкурсу малюнків

2 лютого в Київській дитячій академії мистецтв, що в Оболонському районі міста відбулось нагородження учасників та переможців конкурсу малюнка “Олімпійська листівка”.

Член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Олександрович Тимофєєв та стипендіат і працівник відділення Наталія Валеріївна Рибальченко , завітали до Київської дитячої академії мистецтв щоб вручити подарунки учасникам та переможцям міського етапу конкурсу малюнків “Олімпійська листівка”.

Вручення подяки ректору Київської дитячої академії мистецтв Михайлу Івановичу Чембержі

Вручення подяки ректору Київської дитячої академії мистецтв Михайлу Івановичу Чембержі

Під чутким керівництвом педагогічного колективу Київської дитячої академії мистецтв та за сприянням ректору Михайла Івановича Чембержі –  12 юних студентів активно долучилися до олімпійського руху та взяли участь у конкурсі малюнків. Головна мета творчих конкурсів  – привернути увагу дітей до спорту, до здорового способу життя, розповісти про олімпійські цінності та ідеали та надати можливість через малювання, фотографування та написання творів (маються на увазі конкурси фотографії “Київ – олімпійське місто” та творів ” Олімпійський Київ”) висловити почуття до спорту, бачення себе в ньому та навколо  – все це може стати гарним фундаментом для виховання не тільки спортсмена, а й доброї людини.

Імена призерів та переможців:

І категорія (діти 6-9 років)

І місце: Поділили між собою  Кіналь Поліна та  Шкумат Анна

ІІ місце: Ясенєва Єлизавета

ІІІ місце: Павлюк Софія

ІІ категорія (діти 10-14 років)

І місце:  Жиган Тетяна

ІІ місце:  Лаврентій Аліна

ІІІ місце: Федорчук Микола

ІІІ категорія ( діти старше 14 років)

І місце:  Поживіл Ганна

Запрошуємо всіх, хто бажає, взяти участь у різноманітних творчих конкурсах. Долучайтесь до спорту – долучайтесь до життя!

 Мітки: ,