Олімпійська академія України долучилась до проведення Олімпійського дня-2018

Автор | 6 червня 2018 | Переглядів: 24

2 червня у Києві стартував традиційний , присвячений дню заснування Міжнародного олімпійського комітету. Олімпійський дух та позитивні емоції цього дня відчули всі учасники спортивного свята, що проходило на Оболонській набережній. Впродовж дня на майданчику Олімпійської академії України відбувалися майстер-класи з виготовлення «голубів миру» та «паперових долоньок». Дошкільняти знайомилися з олімпійськими талісманами, складаючи кубики. «Паперові долоньки» утворили своєрідний олімпійський вогонь щирих побажань.

Символічний факел передано в НОК України для юних олімпійців збірної команди України, які будуть виборювати нагороди на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх, що відбудуться з 6 по 18 жовтня 2018 р. в Буенос-Айресі (Аргентина).

Академія гостинно приймала не лише всіх бажаючих взяти участь в активностях, а й вітала почесних гостей – президента НОК України Сергія Бубку, заступника міністра молоді та спорту України Миколу Даневича, голову Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Вадима Стеценка та гостей із інших областей та міст нашої країни.

 Мітки: ,