Ольга Харлан здобуває бронзову нагороду на Олімпійських іграх в Ріо

Автор | 9 серпня 2016 | Переглядів: 32

Ольга Харлан - бронзова призерка Олімпійських ігор у Ріо

У бразильському Ріо-де-Жанейро завершився індивідуальний турнір з на шаблях серед жінок.

Бронзову медаль у поєдинку з француженкою Манон Брюне здобула лідер нашої збірної Олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світу та Європи Ольга Харлан.

15:10 – такий фінальний результат цієї зустрічі. Таким чином українка поповнила свою олімпійську колекцію третьою нагородою.

1. Золото Яна Єгорян (Росія)

2. Срібло Соф‘я Велика (Росія)

3. Бронза Ольга Харлан (Україна)

Окрім української збірної, президента НОК України Сергія Бубки, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, на трибунах в Ріо за Ольгу вболівала і її мама, яка отримала таку можливість завдяки програмі «Дякую, мамо», яка реалізується компанією «P&G».

Ольга Харлан - бронзова призерка Олімпійських ігор у Ріо

Ольга Харлан - бронзова призерка Олімпійських ігор у Ріо

Ольга Харлан: «Неймовірно щаслива цій медалі»

Одразу після здобуття своєї бронзової нагороди на Іграх XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро з фехтування на шаблях Ольга Харлан прокоментувала свій виступ прес-службі Національного олімпійського комітету України.

«Я неймовірно щаслива цій медалі. Задоволена, що вдалося отримати «бронзу», хоча розраховували трохи на інше. Велике дякую усім своїм тренерам. Я дуже схвильована, зовсім не очікувала такої підтримки і від бразильських вболівальників», – зазначає призерка.

«Найважчий бій психологічно був з Аліною Комащук. Ми виступали на стількох змаганнях і жодного разу не зустрічались. І тут прийшлось зустрітись на Олімпійських іграх, дуже переживала через це. Я розуміла, що повинна здобути медаль. Але на цьому змагання ще не завершуються, у нас є ще командний турнір, будемо боротись до кінця», – додала Ольга Харлан.Мітки: ,