Олена Сайко – срібна призерка з самбо

Автор | 22 червня 2015 | Переглядів: 7

  І Європейські ігри Баку 2015

Українська самбістка Олена Сайко у фінальній сутичці вагової категорії до 64 кг приносить українській збірній срібну медаль. У фінальному поєдинку наша спортсменка поступилася білорусці Тетяні Мацко – 1:2.

Відзначимо, це двадцять восьма медаль у скарбничці збірної України на І Європейських іграх, серед яких 4 «золота», 11 срібних та 13 бронзових нагород.

Новоспечена срібна призерка І Європейських ігор з Олена Сайко прокоментувала свій виступ прес-службі НОК України:

«У півфіналі боролася з молдавською спортсменкою й в цьому поєдинку потягнула шию, тому налаштуватися на фінал було дуже непросто. Однак самбо вимагає від спортсмена у будь-якій ситуації тримати себе у руках».

«У фінальній сутичці проти білоруски почала не дуже добре, але потім перевага була на моєму боці. Щоб дожати суперницю мені не вистачило зовсім трохи часу. До речі, в тому поєдинку моя суперниця травмувала руку, але трималася до кінця та не здавалася. Нажаль, я й мій тренер дещо засмучені, що не вдалося взяти «золото». Однак я рада, що здобула срібну медаль, адже це медаль для нашої збірної».

«Тепер поїду додому в моє рідне місто Надвірне на Івано-Франківщині, де мене зустрінуть мої батьки, чоловік, друзі. А вже за тиждень знову тренування, адже попереду світова першість в Марокко й чемпіонат світу серед військовослужбовців в Кореї».Мітки: ,