Олена Пахольчик очолить Юнацьку команду на Олімпійському фестивалі

Автор | 26 травня 2017 | Переглядів: 14

 

За 3 місяці в угорському Дьорі відбудеться XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (), де найкращі атлети з 50 країн континенту змагатимуться за нагороди найпрестижніших юнацьких змагань.На своєму засіданні Виконком Національного олімпійського комітету України затвердив шефом місії української делегації на в Дьорі дворазову призерку Олімпійських ігор з вітрильного спорту, найкращу яхтсменку Олену Пахольчик.

Нагадаємо, що Олена успішно очолювала команду під час зимових Європейських юнацьких олімпійських фестивалів у 2015 та 2017 роках, а також на XIII літньому ЄЮОФ 2015 року.

Наразі у юних олімпійців триває кваліфікаційний відбір, який завершиться у червні місяці.

 

Довідково:

XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль пройде з 23 по 30 липня 2017 року в угорському Дьорі.

2500 найсильніших атлетів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту боротимуться за нагороди найпрестижнішого юнацького форуму у 10 видах спорту, а саме: легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, баскетболі, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, гандболі, дзюдо, плаванні, тенісі та волейболі.  

Українські олімпійці братимуть участь у 6 з них: легкій атлетиці, гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, дзюдо та плаванні.Мітки: ,