Олег Верняєв здобуває ще одне «золото»

Автор | 20 червня 2015 | Переглядів: 7

Олег Верняев

В Баку триває розіграш медалей серед представників спортивної гімнастики, де наш Олег Верняєв вчергове дарує чудовий подарунок рідній країні. В опорному стрибку українець показує найкращий результат – 15.266 бала та вдруге отримує звання чемпіона І Європейських ігор. У вправах на поперечині, паралельних брусах та коні Олег посів 5 місця, шостим він став у вільних вправах. Ще один українець, який був представлений в індивідуальних фіналах, Ігор Радівілов у вправах на кільцях посів 6 місце.

Нагадаємо, на рахунку Олега Верняєва вже є «золото», яке він здобув у  багатоборстві, а також «срібло» у командній першості.

Після здобуття медалі найвищого ґатунку І Європейських ігор зі спортивної гімнастики в опорному стрибку наш Олег Верняєв дав свій коментар прес-службі НОК України.

Олег Верняєв

Олег Верняєв

«В невдачі у вправах на коні винний лише я – ніхто інший. Мабуть, не допрацював на тренуваннях. З моїм наставником проведемо ретельний аналіз, щоб у майбутньому не повторювати помилок», – відзначив наш чемпіон.

«Коли виходив на опорний стрибок, то про невдачу на коні намагався не думати. Знав, що йду виконувати свою роботу, яку повинен зробити якомога краще. Опорний стрибок відноситься до тих трьох видів, в яких я найбільше розраховував на медаль найвищого ґатунку, тому моя золота медаль в цьому виді програми невипадкова», – сказав Олег Верняєв.

«Знаю, що сьогодні буду приймати багато вітань. Я дуже вдячний усім, хто вболівав за мене! Також хочу висловити слова вдячності Національного олімпійського комітету України за постійну підтримку та допомогу», – додав спортивний гімнаст.Мітки: ,