Олег Верняєв: «Пишаюся цією медаллю!»

Автор | 18 серпня 2016 | Переглядів: 22

Новоспечений Олімпійський чемпіон та срібний призер Ігор-2016 зі спортивної гімнастики Олег Верняєв одразу після виступу поділився своїми емоціями з прес-службою Національного олімпійського комітету України.

«Я дуже щасливий та пишаюся цією медаллю! Нарешті я тримаю в руках олімпійське «золото», – каже наш гімнаст.

Він також зізнався: «Після багатоборства трохи засмутився, тому що розраховував на перше місце, мріяв про олімпійське «золото», але не склалося. Наступного разу треба бути ще сильнішим. А зараз – зараз все добре!».

«Сьогодні дуже переживав. Зміг заснути тільки близько четвертої ранку. На розминці нічого не міг зробити, але все ж таки впорався з хвилюванням. Я дуже радий», – додає спортсмен.

Олег також прокоментував новину про те, що завдяки домовленості президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з керівництвом Міжнародної федерації гімнастики олімпійське гімнастичне обладнання Ігор-2016 після завершення змагань на безкоштовній основі буде передано в Україну.

«Це дуже чудова новина! На мій погляд, це важливий крок для подальшого розвитку спортивної гімнастики в Україні та значний внесок у примноження славних традицій нашого виду спорту», – сказав Верняєв.Мітки: ,