Олег Верняєв – чемпіон І Європейських ігор!

Автор | 18 червня 2015 | Переглядів: 7

І Євпропейські ігри в Баку 2015

Урожайний день для збірної України на перших в історії Європейських іграх здобуттям медалі найвищого ґатунку продовжує наш спортивний гімнаст Олег Верняєв.

В індивідуальному багатоборстві український спортсмен не залишає жодних шансів суперникам та з результатом 90.332 посідає першу сходинку на п’єдесталі пошани.

Друге місце у Олега Степка (89.065), який представляє Азербайджан, третім став росіянин Микита Ігнатьєв (87.365).

Новоспечений чемпіон перших в історії Європейських ігор зі спортивної гімнастики Олег Верняєв одразу після тріумфу прокоментував прес-службі НОК України свій виступ та звернувся до спортивних вболівальників.

«На мій погляд, мені вдалося обійти суперників завдяки складності моєї програми. Думаю, я вже її «накатав». Хоча є ще деякі проблеми. В Баку я їхав захищати свої титули. З одного боку, здається, що це не так складно, але з іншого – розумію, що відповідальності ще більше. Думаю, після Європейських ігор можна буде боротися за титул абсолютного чемпіона світу», – зауважив Олег.

І Євпропейські ігри в Баку 2015

«Хочу висловити щирі слова вдячності всім тим, хто підтримував мене на трибунах. Я усіх чув і ця підтримка мені дуже допомогла. Для мене завжди дуже важлива підтримка з боку тренерів, вболівальників, моїх рідних. Останнім часом на змагання зі мною приїжджають мої батьки. Вони – мій найголовніший талісман», – відзначає наш чемпіон.

«Хочу звернутися до усіх наших вболівальників-співвітчизників! Друзі, вболівайте за Україну, а ми будемо приносити вам та рідній країні медалі. У нас попереду багато фіналів, будьте з нами», – сказав Олег Верняєв.Мітки: ,