Обрано новий склад Комісії атлетів України

Автор | 7 вересня 2014 | Переглядів: 44

ІІІ Звітно-виборна Асамблея атлетів України5 вересня на олімпійській тренувальній базі в Конча-Заспі відбулась ІІІ звітно-виборча Асамблея атлетів України.

У президії форуму найвідоміші спортсмени та спортивні функціонери країни президент НОК України , президент Асоціації олімпійців України Ніна Уманець, голова комісії атлетів Олександр Крикун, виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, заступник голови Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів Наталія Добринська.

У повістці дня звіт комісії атлетів України о роботі що провела Комісія за чотири роки та обрання нового складу Комісії атлетів України на наступне чотириріччя.

Серед запрошених делегатів асамблеї представники федерацій з всіх олімпійських видів спорту. Саме їм належить почесна місія не тільки висунути, а також шляхом таємного голосування, обрати  кандидатів до складу нової Комісії.

нагородження Юрія Чебана

нагородження Юрія Чебана

Учасники форуму оцінили на «відмінно» роботу Комісії за минуле чотириріччя та обрали новий склад Комісії атлетів на 2014-2018 роки. Отже спортивна еліта України обрала своїми представниками у Комісії атлетів України представників з наступних федерацій – Ганна Безсонова (художня гімнастика), Олександр Усік (бокс), Валерій Гончаров (спортивна гімнастика). Ольга Харлан (фехтування), Ірина Мерлені ( вільна боротьба), Олексіх Торохтій ( важка атлетика), Олена Костевіч ( кульова стрільба), Ольга Саладуха ( легка атлетика), Мищак Дмитро (гірсько лижний спорт), Андрій Дериземля ( біатлон). Також поза голосуванням до комісії потрапляють Ніна Уманець як гпрезидент Асоціації олімпійців України та Наталія Добринська як заступник голови Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів.

За словами головного олімпійця країни, НОК робить все можливе, щоб якомога більше повноважень делегувати атлетам, використовувати їх багатий особистий досвід, знання, ідеї та бачення.Сергій Бубка подякував за ефективну та планомірну роботу Комісії атлетів НОК України на чолі з призером Олімпійських ігор Олександром Крикуном: «Дуже приємно, що наші атлети займають активну життєву та соціальну позиції, будучи яскравим прикладом для молоді. Участь в олімпійських проектах та акціях, підтримка колег-спортсменів, представлення діяльності Комісії атлетів на міжнародних форумах та, зокрема, обрання Наталії Добринської віце-президентом Комісії атлетів ЄОК, Інги Бабакової – членом Комісії атлетів ЄОК, а Вікторії Коваль – головою Комісії атлетів Міжнародної федерації стрільби із лука свідчить при високу довіру та авторитет українських спортсменів у світі», – підкреслив президент НОК.

нагородження Юрія Чебана

нагородження Юрія Чебана

Також на Асамблеї відзначили кращого спортсмена серпня. Їм виявився Юрий Чебан та його наставник В‘ячеслав Сорокін. «На світовій першості у Москві ми стали свідками чергового тріумфу Юрія. В наполегливій боротьбі за медаль найвищого ґатунку наш спортсмен продемонстрував високу майстерність, професіоналізм, справжній бійцівський характер, холоднокровність та нестримне бажання до перемоги. Український каноїст вирвав «золото» у росіянина Олексія Коровашко, випередив його лише на одну соту секунди. Здавалося, Юрій пролетів по воді на 200-метрівці», – зауважив під час нагородження президент НОК України. Відзначимо, окрім золотої нагороди Юрій Чебан з колегами по команді Олександром Максимчуком, Віталієм Голюком та Вадимом Ціпаном здобув «срібло» в естафеті 4х200 метрів.

Сергій Бубка відзначив нагородами НОК найактивніших спортсменів України, які своїм прикладом та діяльності як на спортивних аренах, так і у повсякденному житті сприяють розвитку спорту та олімпійського руху, представляють позицію та захищають інтереси спортсменів з різних видів спорту.Мітки: , ,