Оболонський район кращий з проведення «Олімпійського уроку»

Автор | 28 листопада 2013 | Переглядів: 76

«Олімпійський урок» 2013Цього року до проведення у шкільних закладах Олімпійського уроку долучилася значна кількість навчальних закладів столиці. Кращим організатором виявився Оболонський район міста Києва. Саме він підтримав олімпійський рух у столиці та посприяв проведенню заходів що спрямовані на залучення дітей до здорового способу життя та занять спортом.

02.12.2013 в Управлінні освіти Оболонського району за адресою вул.Лайоша Гавро 11а  об 11.00 годині відбудеться урочисте нагородження особистими подяками та цінними подарунками керівництва управління освіти Оболонської у місті Києві державної адміністрації, представників шкіл у яких проходили «Олімпійські уроки», представників Української федерації роликового спорту, федерації тенісу м. Києва, а також спортсменів яки брали активну участь у заходах.

В урочистому нагородженні візьмуть участь керівники Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України: голова Павло Костенко, відповідальний секретар Ростислав Драпушко, член виконкому Сергій Тимофєєв.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

Управління освіти Оболонської у місті Києві державної адміністрації вул. Лайоша Гавро 11а.

Початок заходу 02.12.2013 об 11.00

Тел.097 898-64-13Мітки: ,