Новий проект “Кроки до вдосконалення”. Приєднуйтесь!

Автор | 28 травня 2015 | Переглядів: 43

 

Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та офіційний ділер компанії Polar в Україні представлють до вашої уваги спільний проєкт спрямований на підтримку та поширення здорового способу життя – “Кроки до вдосконалення”. Не для кого не секрет що новітні технології міцно та надовго увійшли у наше повсякденне життя. Саме на цьому базується новий проєкт “Кроки до вдосконалення”. Якщо ви маєте будь який пристрій Polar та стежите за тим як проходить ваше тренування, то ми пропонуємо вам долучитись до нашого проєкту й не просто підтримувати свое здоров‘я на належному рівну , а ще й отримувати за це цікаві призи та подарунки від оргінізаторів проекту.

Для участі в проекті необхідно:

  • мати при собі будь який пристій Polar  протягом всього проекту;
  • надіслати лист для реєстрації у пропроекті та отримати більше детальну інформацію за адресою – polarukraina@gmail.com

Фінська компанія Polar Electro Oy – беззаперечний світовий лідер і піонер на ринку моніторів серцевого ритму, що випускає їх вже більше 30 років. Величезний досвід спільної роботи вчених і спортсменів світового класу втілені в моделях призначених як для професійних спортсменів і любителів фітнесу, так і для просто активних людей які ведуть здоровий спосіб життя.

На сьогоднішній день у модельному ряді Polar налічується більше 50 різних моделей кардіомоніторів і пульсометрів, які об’єднані в три серії: фітнес, спорт та велоспорт. Також необхідно відзначити унікальний продукт для командних видів спорту Polar Team 2 який стоїть окремо від усього модельно ряду і призначений виключно для тренувань команд.

Тож долучайтесь до акції, долайте рекорди та отримуйте подарунки!

 Мітки: ,