НОК України співпрацюватиме з владою Полтавщини задля розвитку спорту і олімпійського руху

Автор | 18 червня 2018 | Переглядів: 25

Під час робочого візиту на Полтавщину президент Національного олімпійського комітету України провів зустріч з керівництвом області.

У заході взяли участь віце-президент , член Міжнародного Олімпійського Комітету Валерій Борзов, віце-президент , перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Полтавського обласного відділення Олександр Удовіченко.

Присутні обговорили стан, перспективи та проблемні питання щодо розвитку спорту та олімпійського руху в регіоні.

«Полтавщина – це дійсно родючий і багатий на таланти край, який має серед своїх земляків видатних поетів, письменників, знавців, математиків, науковців, спортсменів. Хочу висловити щирі слова вдячності за всебічну підтримку олімпійського руху, спортсменів та тренерів й збереження спадщини керівництву Полтавщини, відділенню Національного олімпійського комітету в Полтавській області», – сказав Сергій Бубка.

Президент НОК наголосив на важливості подальшого розвитку дитячо-юнацького спорту та спортивної інфраструктури в регіоні, підтримці спортивних інтернатів, а також збереженні тренерських кадрів.

Під час зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю у сфері розвитку олімпійського руху між НОК України, Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та обласним відділенням НОК.

Згідно домовленості сторони співпрацюватимуть у поширенні олімпійських цінностей серед населення, виховання здорової нації, популяризації активного способу життя та гармонійного інтелектуального і фізичного розвитку особистості.Мітки: ,