НОК привітав спортивних журналістів з професійним святом

Автор | 7 червня 2017 | Переглядів: 22

За доброю традицією Національний олімпійський комітет України за ініціативи його президента Сергія Бубки щороку з нагоди Дня журналіста збирає та вшановує найкращих представників мас-медіа України, які роблять вагомий внесок у розвиток та популяризацію спорту й олімпійського руху в нашій країні.

Свого часу професійне свято відзначалося на території Олімпійського навчально-спортивного центру (Конча-Заспа), в Музеї спортивної слави, на льодовій ковзанці, на полях з гольфу та регбі-7, спортивній базі «Снайпер» (кульова стрільба), кінноспортивного комплексу «Донбас Еквіцентр», фізкультурно-спортивного комплексу «ЛІКО» (стрибки у воду), офіційній базі національної збірної команди України з пляжного футболу та бразильському стейк-хаусі «Grill do Brasil».

Цьогоріч головною тематикою свята стали XXIII зимові Олімпійські ігри, які через 248 днів стартують у корейському Пхьончхані.

Завдяки сприянню Посольства Республіки Кореї в Україні свято Дня журналіста гостинно прийняв Корейський освітній центр.

День журналіста

День журналіста

З професійним святом представників ЗМІ привітали президент НОК України Сергій Бубка, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Посол Республіки Кореї в Україні Лі-Янг-Гу, голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков, а також наші уславлені біатлоністки – перша медалістка зимових Олімпійських ігор у складі самостійної команди України Валентина Цербе та володарка єдиної срібної олімпійської медалі на зимових Іграх за роки Незалежності Олена Петрова, яка наразі успішно очолює Сумське відділення НОК.

«Дуже важливо, щоб спорт був гідно представлений в теле- та радіоефірі, в Інтернеті, на шпальтах газет та журналів. Країна повинна знати своїх спортивних героїв, пишатися ними, на їх яскравих прикладах повинна зростати сильна і здорова нація», – зазначив у своєму зверненні до спортивних журналістів Сергій Бубка, побажавши представникам мас-медіа якомога більше позитивних приводів для матеріалів про перемоги українських атлетів.

Президент НОК подякував також Посольству Кореї в Україні за тісну співпрацю та підтримку українських спортсменів й висловив впевненість, що Олімпійські ігри-2018 в Пхьончхані пройдуть на найвищому рівні.

День журналіста

День журналіста

Під час заходу завдяки відеохроніці журналісти мали чудову можливість пригадати усі олімпійські здобутки українців на «білих» Олімпіадах, а також ближче познайомитися з корейською історією, культурою та традиціями, підготовкою спортивних об’єктів до Ігор-2018.

Представники ЗМІ змогли потренуватися у написанні олімпійських та спортивних слів на основі алфавіту країни-господарки Ігор «хангиль», що був розроблений у 15 столітті та використовується до цього часу.Мітки: ,