НОК оголошує Всеукраїнські конкурси серед спортивних журналістів та фотографів.

Автор | 3 червня 2019 | Переглядів: 5

За рішенням Виконкому НОК, під егідою Комісії «Преса та комунікації», продовжується проведення конкурсів серед спортивних журналістів і фотографів. Прийом заявок для журналістів триватиме до 15 листопада 2019 року, для фотографів – до 15 жовтня 2019 року.

Конкурс проводиться в наступних номінаціях: – Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту); – Найкраща спортивна газета року; – Найкращий спортивний журнал року; – Найкраща циклічна спортивна телепрограма; – Найкраща циклічна спортивна радіопрограма; – Найкраще електронне видання (відділ спорту); – Найкращі спортивні журналісти; – За відданість олімпійському руху; – Дебют в спортивній журналістиці (відзнака імені відомого спортивного журналіста Олександра Мащенка); – За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ІІ Європейських іграх 2019 року в м. Мінськ (Білорусь); – За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в І Всесвітніх пляжних іграх в м. Сан-Дієго (США); – За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ХIV зимовому та ХV літньому Європейських юнацьких олімпійських фестивалях у м. Сараєво та Східне Сараєво (Боснія та Герцеговина) та м. Баку (Азербайджан) відповідно.
Що стосується XІІІ Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, то участь у ньому можуть взяти всі бажаючі незалежно від рівня та кваліфікації. А переможці будуть визначені у трьох номінаціях: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти (до 16 років).
Положення про конкурс серед журналістів розміщене за цим посиланням:

http://noc-ukr.org/about/projects/konkurs-dlya-zhurnalistiv-/

Положення конкурсу спортивної фотографії:

http://noc-ukr.org/about/projects/fotokonkurs/

Пошта для надсилання конкурсних світлин:

fotokonkurs2019@noc-ukr.org

Ця публікація не має міток.