Ніна Бочарова святкує Ювілей

Автор | 24 вересня 2014 | Переглядів: 63

Ніна БочароваСьогодні, 24 вересня, свій ювілей святкує перша Олімпійська чемпіонка України, уславлена спортивна гімнастка Ніна Бочарова.

Переживши голодомор, війну та ще чимало життєвих випробувань ця тендітна і завжди бадьора й активна жінка зуміла зберегти в собі спортивний запал та неймовірну життєлюбність.

Самовідданість улюбленій справі, максималізм в усьому та бажання завжди бути першою привели Ніну Антонівну у 1949 році до титулу абсолютної чемпіонки СРСР, а у 1952 році, коли українські спортсмени вперше взяли участь в Олімпійських іграх –  (Ігри XV Олімпіади в Гельсінкі), до двох золотих (колода, команда першість) та срібних (багатоборство, командні вправи з предметами) медалей.

Ніна Антонівна – яскравий приклад спортсменки і людини з великої букви, у якої можна багато чому повчитися, передусім, як любити свою сім’ю, свою країну та вірою і правдою віддано служити обраній справі – Його Величності Спорту!

КМВ НОК України і вся спортивна громадськість бажають ювілярці довгих років життя, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та олімпійського завзяття.

З днем народження!

Довідково:

Ніна Антонівна Бочарова народилася 24 вересня 1924 році у с. Супрунівка, Полтавська область. Дворазова Олімпійська чемпіонка та призерка Ігор XV Олімпіади в Гельсінкі (1952 рік), чемпіонка світу (1954 рік), абсолютна чемпіонка СРСР (1949 рік). Автор унікальної вправи – поперечний шпагат на брусах, який й досі у світі ніхто не виконує. У 2012 році перша серед усіх українських спортсменів удостоєна Ордена Національного олімпійського комітету.Мітки: