Науково-пізнавальна конференція «Олімпійський урок доктора Анохіна» відбулась в столичному університеті ім.Б.Грінченка

Автор | 19 вересня 2017 | Переглядів: 46

18 вересня 2017 року Національний олімпійський комітет України, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка провели науково-пізнавальну конференцію для студентів «Олімпійський урок доктора Анохіна», присвячену 135 річниці з дня народження Олександра Костянтиновича Анохіна.

На заході були дуже цікаві виступи та доповіді Веселової Вікторії Вячеславівни –  Головного спеціаліста управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету України; кандидата наук з фізичного виховання і спорту; Рибальченко Наталіїї Валеріїївни – менеджера зі зв’язків із громадськістю Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України; Зантарая Георгія — першого Чемпіона світу в історії України з дзюдо, заслуженого майстра спорту, Чемпіона світу та  Європи; Черпака Юрія Васильовича – спеціаліста науково-методичного центру гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка; Зеленюк Оксани Володимирівни – доцента кафедри спорту та фітнесу факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Представники НОК України та Київського відділення познайомили студентів з діяльністю Національного олімпійського комітету, його проектах та завданнями, про багаторічну співпрацю з університетом.

Георгій Зантарая розповів про свій спортивний шлях та яку роль спорт відіграв у його житті.

Студенти І курсу Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту на згадку про конференцію отримали олімпійські сувеніри та мали нагоду сфотографуватись с світовою зіркою у світі дзюдо – Георгієм Зантарая.

Довідково:

Олександр Анохін – київський лікар, пропагандист спорту, зокрема важкої атлетики, теоретик і тренер. Перший в Києві власник офіційного диплома «Тренер з важкої атлетики» (1908). У 1913 став головою Київського олімпійського комітету. Голова Оргкомітету Олімпіади 1913 в Києві. Організатор турніру важкоатлетів Першої російської олімпіади. Редактор київського спортивного журналу «Краса і сила».Мітки: ,