Наші шпажисти зупинились за крок від олімпійського п’єдесталу

Автор | 15 серпня 2016 | Переглядів: 13

Анатолій Герей, Дмитро Карюченко, Богдан Нікішин, Максим Хворост зупинились за крок від олімпійських нагород поступившись у бронзовому поєдинку збірній Угорщині.

Досить напруженим видався матч. Протягом усієї зустрічі українці намагались наздогнати суперників і на останніх секундах Богдану Нікішину це майже вдалося, скоротивши розрив до мінімуму, але час зустрічі сплинув. 37:39 і українці посідають 4 місце на Іграх XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Тренер чоловічої команди з на шпагах Володимир Станкевич прокоментував прес-службі НОК України виступ своїх підопічних одразу по завершення бронзового поєдинку, де наші Анатолій Герей, Дмитро Карюченко, Богдан Нікішин, Максим Хворост посіли 4 місце.

«Команда дуже розчарована, тому що маючи за 16 років медалі на всіх рівнях – чемпіонатах світу та Європи, все ніяк не можемо підійти до медалі на Олімпійських іграх. Не виправдали очікування вболівальників. Постараємося відновитися і зробити все, щоб медаль в подальшому в чоловічій шпазі все-таки була», – поділився наставник.

«Завдання було приймати бій від угорських фехтувальників, особливо від Імре. Але почали, обережно. Прекрасно провів бій з Імре Анатолій Герей, який вселив нам надію, вигравши у нього, невдалим видався бій у Карюченка. Травма, яку він отримав, звичайно, завадила, і нам довелося замінити Дмитра на Хвороста. Максим, який продовжив бій, зупинив Імре. Але в передостанньому бою він програв три уколи. Виходило, що наприкінці зустрічі, Богдану Нікішину потрібно було відіграти 5 уколів, це була непосильна праця, але він гідно боровся. Він пішов ва-банк, розкрив весь свій потенціал, але часу не вистачило».

На останок Володимир Станкевич додав, що досить важко було потрапити на Олімпійські ігри. У п’ятірку найсильніших команд світу протягом року по всіх стартах потрапляли хлопці.

«Це практично нереально, але ми це зробили. Був шанс і реально ми їхали сюди за медалями», – завершив тренер шпажистів.Мітки: ,