Нагородження учасників спартакіади “Ігри юних олімпійців”

Автор | 24 травня 2017 | Переглядів: 24

Ігри юних олімпійців

Нещодавно на міжшкільному стадіоні НВК № 143 та ЗНЗ № 231 відбулися фінальні змагання районної спартакіади школярів Оболонського району IV “Ігри юних олімпійців”, на яких були визначені призери та переможці. Організаторами змагань є Київське міське відділення НОК України та Оболонська районна у місті Києві державна адміністрація.

Ігри юних олімпійців

Ігри юних олімпійців

Протягом 2016-2017 навчального року учні 5-11 класів з 28 шкіл району змагалися в групах з волейболу (юнаки та дівчата), баскетболу (юнаки та дівчата), футболу, а також виборювали право представляти свій навчальний заклад на фінальних змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок, легкої атлетики.

Метою заходу є залучення дітей та учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, забезпечення рівня рухової активності учнів, популяризації ідей та принципів олімпійського руху в місті Києві, виявлення молоді, яка досягла найкращих результатів з фізичної підготовки.

23 травня в актовій залі Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації відбулось нагородження переможці у особистих та командних змаганнях.

Заслужені нагороди від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України юними спортсменам вручали почесні гості –  голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщак Олександр Леонідович, призерка олімпійських ігор з академічного веслування Мазій Світлана Іванівна, начальник управління освіти Вахнюк Наталія Миколаївна, представник Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Рибальчекно Наталія Валеріївна та директори ДЮСШ.

В загальношкільному заліку переможцес спартакіади стали учні:

1 місце – Середня загальноосвітня школа №8

2 місце – Середня загальноосвітня школа №104 ім.Ольжича

3 місце  - Середня загальноосвітня школа №226

Протокол переможців і призерів в особистому заліку

Загальний рейтинг шкіл учасниківМітки: , ,