Молодь в центрі підготовки Буенос-Айреса-2018

Автор | 2 листопада 2016 | Переглядів: 6

Цього тижня відбувся третій візит Координаційної комісії МОК до столиці ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року – міста Буенос-Айрес (Аргентина).

Під час візиту відбувся обмін ідеями і спілкування представників Комісії щодо проведення майбутніх Юнацьких Олімпійських ігор з групою молодих аргентинських спортсменів, які надали свої рекомендації Оргкомітету.

“Спорт змінив ваше життя, спорт змінив моє життя, і ми за цим столом разом, щоб допомогти залучити більше дітей з вулиці в спорт за допомогою Юнацьких Олімпійських ігор”, – сказав голова комісії, Френк Фредерікс, звертаючись до молодих спортсменів, які раніше були учасниками Юнацьких Олімпійських ігор. Він продовжив: “Інновації грають ключову роль для Буенос-Айреса-2018, і дуже важливо, що у нас є контакт з майбутніми учасниками. Ми створюємо ці Ігри для молодих людей, і ваш свіжий, молодий і пристрасний дух має важливе значення. Ви – рольові моделі і приклади для ваших одноліток”, – зазначив він.

Протягом двох днів засідань Комісія схвалила оновлений план спортивних об’єктів, який включає, зокрема, чотири парки, що дозволить об’єднати спорт і молодь з усього світу, яка прибуде на Ігри, по всьому місту. Юнацький Олімпійський, Зелений, Міський та Techno парки поєднають спорт, культуру і освіту в атмосферу справжнього фестивалю.

Для того, щоб гарантувати, що Ігри зможуть залучити якомога більше молодих людей по всьому світу, наразі триває розробка цифрової платформи. Це дозволить забезпечити інформацією всіх зацікавлених суб’єктів, а також об’єднати різні соціальні канали, програми і офіційний веб-сайт.

Нагадаємо, що III літні Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть у Буенос-Айресі (Аргентина) з 7 по 15 липня 2018 року. Участь у змаганнях візьмуть спортсмени віком від 14 до 18 років.Мітки: