Міжнародний турнір з гандболу на призи Олімпійської Чемпіонки Ольги Зубарєвої

Автор | 26 червня 2018 | Переглядів: 22

На початку червня в спортивному комплексі КСЛІ відбувся міжнародний турнір з гандболу на призи Олімпійської Чемпіонки Ольги Зубарєвої серед дівчат 2006 р.н.

В турнірі прийняло участь 6 команд, 5 команд дівчат з міст Київ, Конотоп та Гомель Республіки Білорусь і 1 команда хлопців ДЮСШ “Стрімкий м’яч”. Команди зіграли по коловій системі, кожна з кожною. З перших ігор лідерами стали дівчата зі ДЮСШ “Стрімкий м’яч” 2006 р.н. та СДЮШОР-10 міста Гомель. Ці дві команди перемогли усіх опонентів із весомими рахунками. А отже долю першого місця вони вирішували у грі між собою, та це стала найяскравіша гра турніру, команди всі два тайми йшли м’яч в м’яч, ні хто не хотів уступати, як підсумок ночия 23:23. Володаря першого місця визначали за допомогою підрахунку різниці забитих та пропущених м’ячів, і краща різниця виявилась у гостей з міста Гомель.

Підсумкові результати турніру виглядають так:
1. СДЮШОР 10 Гомель Беларусь
2. ДЮСШ Стрімкий м’яч 2006 Київ
3. ДЮСШ 2 Київ
4. ДЮСШ М.Маміашвілі Конотоп
5. ДЮСШ Стрімкий м’яч хлопці
6. ДЮСШ Стрімкий м’яч 2007

 

Також кращі гравці були нагороджені пам’ятними подарунками від Олімпійської Чемпіонки Ольги Зубарєвої. Також команди призери турніру були нагороджені спортивною формою та сувенірами від Національного Олімпійського Комітету України у місті Києві.Мітки: ,