Міжнародний дитячий центр «Артек» святкує своє 94-річчя. Візит першої леді України.

Автор | 16 червня 2019 | Переглядів: 2

Сьогодні, 16 червня, Міжнародний дитячий центр «Артек» святкує своє 94-річчя.

У такий чудовий день та велике свято для артеківців на усіх чекав надзвичайно приємний сюрприз – приїзд першої леді України – Олени Зеленської.

Разом із генеральним директором Сергієм Капустіним, перша леді ознайомилась із розпорядком дня артеківців, з житловими умовами та харчуванням. Але найприємнішим було те, що Олена Зеленська разом із дітьми долучилась до активностей, якими вони займались.

У Культурно-мистецькому центрі перша леді разом із артеківцями малювала, створювала брошки, спілкувалась з дітьми та залишила побажання у гостьовій книзі.

Після цього також артеківці разом із першою леді відвідали майстер-класи Інноваційного освітнього центру. Таємниці хімії і сухого льоду в хімічній лабораторії, віртуальна подорож Всесвітом та фізичні досліди у астро-фізичній лабораторії, майстер-клас з мікроскопом у біологічній лабораторії та заняття з робототехніки та програмування.

Також ключовим заходом ранку був масовий флешмоб артеківців до дня народження під пісню Гайтани «Сонце нам сяє», на якому були представлені прапори усіх областей України.

Журналісти медіа студії взяли інтерв’ю в Олени Зеленської:

«Мені дуже сподобалось в «Артеку», я пожалкувала, що я не дитина і не можу відпочити тут разом з вами. Буду запрошувати своїх дітей сюди приїхати, я впевнена, що вони захочуть, тому що у вас тут дуже цікаво та гарно, усі веселі і я бачу, що всі дійсно дружать один з одним. Таке дитинство – це така пора- це все що ви запам’ятаєте на все життя».

Цей чудовий та святковий день дуже насичений та це лиш початок.

«Бажаю всім артеківцям і наставникам великого натхнення! Цей час залишиться з вами назавжди! Запам’ятайте це відчуття щастя, яке дарує дитинство. Дякую за гостинність! – Олена Зеленська.

 Мітки: ,