Міжнародні змагання з кікбоксингу до Олімпійського дня у столиці України

Автор | 6 червня 2018 | Переглядів: 61

Традиційний міжнародний турнір з кікбоксингу під Аркою Дружби народів, цього разу було присвячено не лише Дню Києва,а й відзначенню у столиці Олімпійського дню. Серед 15 поєдинків, 4 з яких проходили за професійними правилами Кікбоксингу К1, брали участь й юні спортсмени які боролись за призи від Київського міського відділення НОК України.

Результати змагань:

Лайт контакт, юнаки 10-11 років, до 35кг, Майданський Данііл (Кагарлицька ДЮСШ) переміг Юшкевича Івана (Легат Київ).
Кік-лайт, юнаки 8-9 років, до 30 кг,
Стопко Денис (Праджат Рівне) переміг Шакун Григорія (Легат Київ).
Лайт контакт, юнаки 10-11 років, до 40кг,
Саморай Михайло (КДЮСШ Ринг) переміг Оніщука Кирила (Легат Київ).
К1, юнаки 10-11 років, до 34 кг,
Костенко В’ячеслав (КДЮСШ Ринг) переміг Федорчука Романа (Легат Київ).
К1, хлопці 14-15 років, до 55 кг,
Федоряко Максим (КДЮСШ Арсенал) переміг Клочка Данила (Bonus team).

Юнаки добре розігріли глядачів і коли дорослі бійці вийшли на ринг, стало доволі гаряче! Кожен бій був випробуванням для бійців і суддів.

Кік-лайт, вагова категорія до 70 кг,
Ширяєв Максим (ЦДЮСШ фст Спартак) переміг Колмикова Дениса (СК Олімп). Технічний поєдинок, в якому більш влучним виявився Максим, і здобув перемогу за очками.
Фул-контакт, вагова категорія до 90кг.
Один із найнапруженіших поєдинків вечора, в якому зійшлись чемпіон світу за версією ISKA 2018 року Дорошенко Віктор та чемпіон України за версією WKA Ковальчук Владислав. У першому раунді Віктор був набагато потужнішим і точним і впевнено перемагав, у другому раунді Владислав мав успішні моменти, але Віктор був все ж більш влучним і його удари були більш акцентовані, тільки в третьому раунді Владислав зміг змінити хід поєдинку і виграти кінцівку бою. Рішенням суддів переміг Ковальчук Владислав, але командою Дорошенко був поданий протест, який було задоволено головним журі змагань. Отже переміг у цьому поєдинку Дорошенко Віктор, вітаємо переможця!
К1, вагова категорія до 67 кг,
Хібовський Богдан (КДЮСШ Ринг) у красивому поєдинку переміг Гребенюка Владислава (СК Олімп).
К1, вагова категорія до 72,5 кг,
Москалець Микита (КДЮСШ Ринг) переміг Карасевича Олексія (Bonus team).
К1, вагова категорія до 76,2 кг,
Бабій Дмитро (СК Олімп) у потужному поєдинку переміг Рубана Богдана (СК “Преслав” Переяслав Хмельницький).

На цьому закінчилася любительська програма турніру і далі нас чекали професійні поєдинки за правилами К1, 3 раунди по 3 хвилини безкомпромісних боїв.

У першому поєдинку зустрілися Андрій Мезенцев (Muay thai Spirit Gym) проти Низенко Валентина (Swarm Street Fight). Вагова категорія до 57 кг.
З самого початку поєдинку Андрій захопив ініціативу, постійно ідучи в атаку та наносячи потужні удари. Валентин намагався ловити Андрія серіями рук, але йому не вистачало потужності, весь поєдинок здавалося що ось-ось Андрій завершить бій достроково, та Валентин витримав та зміг дотриматись до кінця.
За очками переміг Андрій Мезенцев.

У другому поєдинку у ваговій категорії до 75 кг зустрілися Тюрменко Владислав (СК “Темп” Київ) та Беженару Александр (Молдова).
Владислав набагато вищий за свого суперника з Молдови і одразу зміг захопити ініціативу та працювати в більш зручній дистанці. Александр робив ставку на швидкі руки та періодично влучав лоукіком, перший і другий раунд пройшов за переваги Владислава. В кінці другого раунду Беженару отримав розсічення брови та у перерві між раундами лікар перевіряв чи може боєць продовжувати бій. У третьому заключному раунді напруга зросла максимально, Владислав почав втрачати швидкість та не встигав реагувати на швидкі удари Александра у ближній дистанціі, в одному з розмінів Беженару потужним боковим влучив прямо в щелепу, бійці схопилися у клінчі та впали на канвас рингу, та коли вони піднялися на ноги було видно, що Тюрменко не стоїть міцно на ногах, Александр одразу пішов в атаку та декілька разів влучає і Владислав знову падає у дуже важкому нокдауні, одразу намагається піднятися, але рефері зупиняє поєдинок.
Александр Беженару стає переможцем, а також він нагородженний відзнакою кращого бійця турніру!

У третьому поєдинку Трускаленко Дмитро (Muay thai spirit gym), представник Києва, зустрівся з гостем з Марокко Тбаили Аюб, у ваговій категорії до 70кг.
Бій запам’ятався дуже великим бажанням перемогти та азартом кожного бійця. Після кожного успішного моменту бійці підіймали руки та відмічали свої успіхи у такий манер. Багато клінча, та розмінів ударів, в яких трохи точнішим був Дмитро, принесли йому перемогу. Вітаємо переможця!

Кульмінацією вечора став бій за пояс Конфедерації, у якому зустрівся Герасименко Сергій (Легат) Київ та представник Молдови Меріакре Ілля.
Дуже цікавий поєдинок, більш високий Ілля зміг спочатку нав’язати свою дистанцію та успішно атакував ногами, Сергій намагався скоротити дистанцію та пробивав потужно руками, але ніяк не міг розвинути успіх. Весь бій пройшов в постійних розмінах, і тільки в третьому раунді Сергій зміг заволодіти перевагою постійно потрясаючи суперника потужними ударами в тулуб і голову.
Рішеннями суддів та володарем поясу Конфедерації став Герасименко Сергій, місто Київ.
Вітаємо усіх переможців та призерів змагань!

Джерело: офіційна сторінка Київської міської Конфедерації таїландського боксу у фейсбуціМітки: ,