Менеджер Кличка підтвердив прагнення українця виступити на Олімпіаді

Автор | 28 жовтня 2015 | Переглядів: 21

Як відомо, Володимир Кличко, що тримає в своїх руках пояси IBF / WBA / WBO / IBO в суперважкій вазі, через 20 років після свого тріумфу на Олімпіаді в Атланті хоче знову відчути присмак олімпійського золота. Українець за багатьма критеріями не відповідає олімпійському боксерському турніру, але команда Кличка-молодшого розраховує на крок назустріч з боку Міжнародної асоціації любительського боксу.

«Володимир дійсно серйозно налаштований, але тут рішення приймає не тільки він. Бажання допустити на Олімпіаду професіоналів висловлювала АІБА, вона і повинна приймати рішення. Адже раніше виступити на Олімпійських іграх хотіли Менні Паккьяо, Флойд Мейвезер і інші відомі боксери. Але наразі все залежить від АІБА », – говорить менеджер Кличків Бернд Бенте.

Передбачається, що АІБА зніме обмеження з професійних боксерів, але встановивши вікові рамки. На Олімпіаду поїдуть тільки ті спортсмени, вік яких не перевищує 40 років. Володимир Кличко не вписується в цей критерій, адже чемпіон світу свій 40-й день народження відсвяткує за кілька місяців до старту Олімпіади-2016.

Читайте також: Кличко вивчає можливість виступу на Олімпіаді-2016

У разі участі в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Володимир Кличко може стати другим в історії України дворазовим олімпійським світу з боксу. У 2008 і 2012 року золото на Іграх брав Василь ЛомаченкоМітки: , ,