Марія Повх і Анастасія Тодорова – бронзові призерки у веслуванні на байдарках-двійках

Автор | 16 червня 2015 | Переглядів: 10

 I Європейських іграх у Баку

На I Європейських іграх у Баку веслувальники продовжують розігрувати нагороди найпрестижнішого континентального форуму. Українські вболівальники затамувавши подих чекали фіналів на 200-метрівці у веслувальників на каное та у байдарках-двійках.

На жаль Юрію Чебану не вдалося потрапити до призової трійки, результат українця 41.036 і 8 місце у турнірній таблиці.

Але дівчата Марія Повх і Анастасія Тодорова у веслувальні на байдарках-двійках порадували усіх своїх прихильників, здобувши бронзові нагороди (37.719) I Європейських ігор.

«Золото» у Маргарити Махневої і Марини Літвінчук з Білорусі (37,399), «срібло» у представниць Сербії Ніколини Молдован і Олівейри Молдован (37,699).

Одразу після бронзового фінішу наших веслувальниць на байдарках-двійках на I Європейських ігор в Баку, нам вдалось поспілкуватись з Марією Повх. Ось як вона прокоментувала спільний заїзд з Анастасією Тодоровою.

«Це була коротка дистанція і пройшли ми її на одному диханні. Тобто, можна сказати, що на старті вдихнули, а на фініші – видихнули. Пройшов певний час, поки ми усвідомили, що стали призерками I Європейських ігор. Суперниці були сильними, найвищого рівня, але ми довели, що ні в чому їм не поступаємось».Мітки: ,