“Малі Олімпійські Ігри” в Голосіївському районі

Автор | 12 вересня 2014 | Переглядів: 72

Малі олімпійські ігри Голосіївського району11 вересня на спортивних майданчиках загальноосвітніх навчальних закладів № 286 та  268 Голосіївського району міста Києва відбулося спортивне свято «Малі олімпійські ігри» в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Формат спортивного заходу передбачав спортивні змагання з футболу, естафету “Козацькі забави”, підтягування на перекладині, перетягування канату, дартс, гирьовий спорт, участь у яких, могли прийняти вихованці загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району міста Києва.

Організаторами заходу виступили відділ у справах сім‘ї, молоді та спорту Голосіївсьої районної в м.Києві державної адіміністрації, управління освіти Голосіївської РДА , фізкультурно-оздоровчий центр “Голосієво” та Київське міське віддлення НОК України. Представник КМВ НОК України Сергій Гарнага завітав на олімпійське свято до учнів Голосіївського району. Переможці змагань отримали від Київського міського відділення НОК України сувенірну атрибутику, рюкзаки, футболки та книги на олімпійську тематику.

Малі олімпійські ігри Голосіївського району

Малі олімпійські ігри Голосіївського району

Так, переможцями у змаганнях стали:

«Гирьовий спорт»

І місце – Франко Артем (ЗНЗ №112);

ІІ місце – Ламрані Далі (Ліцей №241);

ІІІ місце – Моїсеєв Владисла (ЗНЗ №33);

«Футбол»

І місце – збірна команда ЗНЗ№15;

ІІ місце – ЗНЗ №36;

ІІІ місце – Ліцей №241;

«Перетягування канату»

І місце – ЗНЗ №260;

ІІ місце – ЗНЗ №179;

ІІІ місце – ЗНЗ№151;

Малі олімпійські ігри Голосіївського району

Малі олімпійські ігри Голосіївського району

«Підтягування на перекладині»

І місце – Бондаренко Антон (ЗНЗ №132);

ІІ місце – Білоцерковський Михайло (ЗНЗ №122);

ІІІ місце – Андрійчук Андрій (ЗНЗ №116);

«Козацькі забави»

І місце – ЗНЗ №85;

ІІ місце – ЗНЗ № 15;

ІІІ місце – ЗНЗ № 286;

Дартс (дівчата)

І місце – Чужба Ніна (ЗНЗ №122);

ІІ місце – Ткачук Ірина (ЗНЗ №150);

ІІІ місце – Запаражан Алла (ЗНЗ №286);

Дартс (хлопці)

І місце – Кучер Артем (ЗНЗ №151);

ІІ місце – Лисак Віктор (ЗНЗ №33);

ІІІ місце – Онопрієнко Вова (ЗНЗ №319).

Участь у спортивних змаганнях взяли понад 100 дітей, які представляли 5 – 11 класи з тридцяти загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району.

Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних висот!

 



Мітки: