Малі олімпійські ігри у школі “Аратта”

Автор | 8 лютого 2014 | Переглядів: 206

Малі олімпійські ігри у початковій школі Аратта7 лютого у столичній початковій школі «Аратта» відбулися Малі Олімпійські ігри на честь відкриття у російському місті Сочі ХХІІ зимових Олімпійських ігор.

До дітей завітав член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України Сергій Тимофєєв.

Як водиться з початку діти ознайомилися з історією створення Олімпійських ігор, з тим як відроджувалися сучасні Олімпійські ігри, з зимовими видами спорту, які існують у програмі зимових Олімпійських ігор,  а також з видатними українськими спортсменами. Самі кмітливі та уважні, що вправно відповідали на запитання вікторини отримали сувеніри.

Запекла та безкомпромісна боротьба розгорілась у спортивному залі, де за право зватись переможцем змагались дві команди «Олімп» та «Спортікс».

Викладачі спортивної культури школи підготували для дітей змагання з різних зимових видів спорту. Майже справжні  хокей, бобслей, біатлон, фігурне катання та танці на льоду стали гарним прикладом щоб діти зрозуміли наскільки важко стати майстерним спортсменом.

Головне участь, а не перемога – саме на цій ноті закінчилися змагання, всі маленькі спортсмени отримали подарунки від Київського міського відділення НОК України на згадку про те, що саме сьогодні відкрилися ХХІІ зимові Олімпійські ігри.Мітки: ,