Майстер-клас від стрибунів у воду в рамках проекту НОК #OlympicLab

Автор | 16 червня 2016 | Переглядів: 40

#OlympicLab

У спортивному комплексі «Ліко» відбувся третій етап проекту Молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх Віри Передерій, який реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету – .

Нагадаємо, що #OlympicLab – це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети активного та здорового способу життя та отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

#OlympicLab

#OlympicLab включає в себе шість етапів: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття про правильне харчування (Eat smart), знайомство школярів із історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

Сьогодні юні любителі спорту – учні гімназії «Потенціал» та спортсмени ДЮСШ «Вікторія» мали чудову можливість зробити черговий крок до здорового способу життя, завітавши на тренування до стрибунів у воду та на власні очі побачити, як готуються до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро наші чемпіони, й самі спробувати опанувати елементарні навички з цього виду спорту.

#OlympicLab

Гостей радо зустріли лідери збірної України зі стрибків у воду: призер Олімпійських ігор Ілля Кваша, медалісти чемпіонатів світу та Європи Юлія Прокопчук, Олександр Горшковозов, Ганна Письменська та головний тренер української команди Тамара Токмачова.

Титуловані спортсмени провели для учнів відкрите тренування як на суші, так і у воді, ознайомили зі своїм тренувальним процесом та поділилися секретами майстерності.

Джерело: НОК України www.noc-ukr.orgМітки: ,