Лозанна готується до Юнацьких Олімпійських ігор

Автор | 29 жовтня 2016 | Переглядів: 2

Координаційна комісія Міжнародного Олімпійського Комітету завершила свій перший візит до столиці III зимових Юнацьких Олімпійських ігор () – швейцарської Лозанни.

Саме це місто отримало право приймати найпрестижніші змагання серед молоді віком від 14 до 18 років у 2020 році.

«Оргкомітет Лозанни-2020 переймає успішних досвід проведення Ігор у 2016 році в Ліллехаммері і готовий додати свій швейцарський досвід в області спорту, освіти та інновацій, щоб надихнути молодих учасників», – прокоментувала голова Комісії Данка Бартекова після завершення візиту. «Я, як колишній молодий посол Юнацьких Олімпійських ігор, добре розумію характер і потенціал ЮОІ. А тому рада тому, що побачила у Лозанні, місто дійсно зробить цю подію незабутньою», – додала вона.

Нагадаємо, що до складу Координаційної комісії МОК входить і президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Лозанна має чималий досвід в області проведення зимових спортивних змагань. Оргкомітетом заплановано, що вже існуючі міські споруди будуть використовуватись для потреб Ігор. Олімпійське селище розміститься в університетському кампусі, де і атлети, і посадові особи зможуть проживати в одному місці.

До програм в галузі культури і освіти, які є обов’язковими під час Юнацьких Олімпійських ігор, залучені найпрестижніші навчальні заклади Лозанни, у їх розробці беруть участь 35 тис студентів в області наукових досліджень і волонтерства.

«Протягом 12 місяців ми попрацювали досить плідно, щоб закласти основи фантастичних Ігор. Обмін досвідом з Координаційною комісією та Оргкомітетом II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері надзвичайно корисні для нас. Ми з нетерпінням чекаємо продовження, щоб об’єднати всі зусилля, які має Швейцарія як країна зимових видів спорту та побудувати платформу для майбутнього ЮОІ в інтересах молоді», – прокоментував генеральний директор Оргкомітету Лозанна-2020 Ян Логан.

 

Довідково:

III зимові Юнацькі Олімпійські ігри проходитимуть у Лозанні (Швейцарія) з 10 по 19 січня 2020 року.

Окрім спортивних змагань на атлетів чекатиме різноманітна освітня і культурна програми.

Нагадаємо, що на I зимових ЮОІ в австрійському Інсбруку у 2012 році, українці здобули три срібні медалі, а на II ЮОІ у норвезькому Ліллехаммері-2016 – золоту, срібну та бронзові нагороди.Мітки: