Лілія Подкопаєва, Георгій Зантарая, Катерина Садурська, Дмитро Митрофанов зустрілись з олімпійськими лелеченятами

Автор | 26 вересня 2016 | Переглядів: 39

Олімпійське лелеченя

У фіналістів VI Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» продовжується активне життя у Міжнародному дитячому центрі , що у Пуща-Водиці.

Сьогодні на учасників проекту чекав незвичайний день – зустріч з нашими уславленими олімпійцями: Олімпійською чемпіонкою зі спортивної гімнастки Лілією Подкопаєвою, чемпіоном світу та Європи з дзюдо Георгієм Зантараєю, призеркою чемпіонату світу та чемпіонкою Європи з синхронного плавання Катериною Садурською, призером чемпіонату Європи з боксу Дмитром Митрофановим.

Кожен з них розповів свою історію успіху, поділився секретами, як стати чемпіоном та відповів на численні запитання дітей. А їх цікавило все. Починаючи від того, хто привів у спортивну секцію наших олімпійців, та який їх улюблений фільм.

«Дякую Національному олімпійському комітету України, що проводить такий цікавий і правильний захід. Це важливо для наших дітей. Спорт об’єднує, надихає, допомагає в житті», – поділився своїми враженнями від зустрічі Георгій Зантарая.

У свою чергу, Лілія Покопаєва додає: «У дітей мають бути правильні орієнтири. Вони повинні розуміти, що в житті можна досягнути всього, якщо наполегливо працювати. Важливо показати їм, що ми також були такими маленькими, як і вони, але прагнучиі до своєї мети – досягли певних висот».

Всі наші чемпіони залишились задоволеними і дітьми, і таким теплим прийомом, а діти, в свою чергу, – можливістю доторкнутись до справжніх спортивних зірок і взяти у них автограф та сфотографуватись.Мітки: ,