Легкоатлетичний пробіг “Україна – моя рідна країна”

Автор | 1 липня 2014 | Переглядів: 127

легкоатлетичний пробіг “Україна – моя рідна країна”28 червня 2014 року в Голосіївському районі м.Києва відбувся “Україна – моя рідна країна”, присвячений Дню Конституції України та Олімпійському дню. Організаторами заходу виступили Голосіївська районна в м.Києві державна адміністрація та радник Президента України з гуманітарних питань, народний депутат України Микола Томенко, за підтримки Київської міської державної адміністрації та Федерації легкої атлетики м. Києва.

Проходив забіг по вул. Червоноармійській – вул. Димитрова – вул. Горького – вул. Володимиро-Либідська – вул. Червоноармійська і загальна його дистанція становила 2100 метрів.

Участь у спортивній події прийняло понад 600 киян, різних вікових категорій. Учасники отримали від організаторів пробігу пам’ятні подарунки, а саме футболку з логотипом пробігу, пам’ятну медаль та грамоту учасника легкоатлетичного пробігу.

 

легкоатлетичний пробіг “Україна – моя рідна країна”

легкоатлетичний пробіг “Україна – моя рідна країна”

На заході панував патріотичний дух, відчувалось, що для кожного учасника забігу слова «Україна – моя рідна країна!» це не просто напис на футболці, це те, що вони відчувають серцем. Також участь у пробігу взяв перший заступник голови КМВ НОК України, заступник директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту – начальник управління сім ї, молоді та спорту КМДА Вадим Костюченко.

Голосіївська районна в м.Києві державна адміністрація дякує усім голосіївцям і киянам, які долучились до легкоатлетичного забігу «Україна – моя рідна країна!».

Джерело: http://golos.kievcity.gov.ua/news/1733.html

 Мітки: ,