Легкоатлетичний крос присвячений Дню Києва і Дню захисту дітей

Автор | 23 травня 2019 | Переглядів: 6

23 травня 2019 р. Київська міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» разом з Київським міським відділенням НОК України і відділом молоді і спорту Дарницької районної адміністрації у м.Києві провела традиційний легкоатлетичний крос присвячений Дню Києва та Дню захисту дітей. У кросі прийняли участь вихованці ДЮСШ КМ ФСТ «Спартак» в кількості 133 особи (41 дівчина і 92 юнака) з 7 видів спорту (стрибки на батуті, боротьба вільна, гімнастика художня, дзюдо, тхеквондо (ВТФ), фехтуванн, бокс). І місце серед ДЮСШ зайняла ДЮСШ № 1, І місце серед видів спорту вихованці відділення стрибків на батуті. Всі учасники отпримали пам‘ятні сувеніри від Київського міського відділення НОК України.

Голові Київського міського відділення

НОК України

Костенко П.І.

 

Шановний Павле Івановичу!

23 травня 2019 р. Київська міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» разом з відділенням НОК у м.Києві і відділом молоді і спорту Дарницької районної адміністрації у м.Києві провела традиційний легкоатлетичний крос присвячений Дню Києва та Дню захисту дітей.

У кросі прийняли участь вихованці ДЮСШ КМ ФСТ «Спартак» в кількості 133 особи (41 дівчина і 92 юнака) з 7 видів спорту (стрибки на батуті, боротьба вільна, гімнастика художня, дзюдо, тхеквондо (ВТФ), фехтуванн, бокс).

Змагання проходили згідно затвердженого регламенту і нагородження були проведені серед 9 вікових номінацій.

І місце серед ДЮСШ зайняла ДЮСШ № 1, І місце серед видів спорту вихованці відділення стрибків на батуті.

Щиро дякуємо за надані подарунки для всіх переможців і призерів змагань.

З повагою, В. Петриченко.

 

Ця публікація не має міток.