Київський фестиваль дитячо-юнацького спорту з нагоди 85-річчя Національного університету фізичного виховання і спорту України

Автор | 12 вересня 2015 | Переглядів: 9

10-12 вересня 2015 року відбувся Київський фестиваль дитячо-юнацького спорту з нагоди 85-річчя Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Організаторами фестивалю виступили: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Національний університет фізичного виховання і спорту України та федерації з видів спорту м. Києва за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Спортсмени змагались за програмою 10 видів спорту: легкій атлетиці, боксу, греко-римській та вільній боротьбі, спортивній акробатиці, плаванні, важкій атлетиці, футзалі (жінки), баскетболі (чоловіки), гандболі (чоловіки).

В змаганнях взяли участь 832 спортсмени, які представляли 61 ДЮСШ, СДЮШОР та спортивні клуби м. Києва, київської області та інших регіонів України; спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю – Броварське вище училище фізичної культури, Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного.

 Мітки: ,