Київські ветерани спорту продовжують активно змагатись

Автор | 18 квітня 2017 | Переглядів: 33

Кубок Олімпійського чемпіона Володимира Іванова

На початку квітня розпочались змагання ветеранів спорту з волейболу за звання кращих гравців  на Кубок Олімпійського чемпіона Володимира Іванова.
Організатор змагань Київський міський осередок ветеранів волейболу за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України, Асоціації ветеранів спорту України, Міністерства молоді та спорту України.
Днями продовжили змагання ветерани волейболу вікової групи 70+. У змаганнях прийняло участь 25 учасників віком від 70 до 78 років. На майданчику в різних командах виступали давні друзі-суперники: Віктор Федюшин, Валерій Шарубін, Павло Купріян, Юрій Ярличенко, Олександр Маштепа, Юрій Варєжкін, Олександр Лібіх, Василь Соляник, які в різні роки, в різних вікових групах разом ставали чемпіонами та призерами на Всесвітніх та Європейських ігор ветеранів спорту, а також разом з ними грали переможці Кубків України, багатьох змагань ветеранів, першості Києва: Віктор Соболєв, Владлен Кузьменко, Анатолій Кулічков та інші. Здолавши усіх своїх суперників переможцем першості Києва стала команда «КПІ-75» (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»), друге місце виборола команда «Солом»янка», третє – «КПІ-70» (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»).
Після закінчення ігор, почесний майстер спорту, член виконкому Олімпійської академії України Юрій Крюков вручив команді-переможниці Кубок Олімпійського чемпіона з волейболу Володимира Іванова, іншим – відповідні дипломи та пам‘ятні подарунки від Київського міського відділення НОК України. За пропаганду здорового способу життя та підтримку олімпійського руху кращим гравцям, якими були визнані у команді «КПІ-75» -Валерій Шарубін, «Солом»янка» – Анатолій Кулічков, «КПІ-70» – Олександр Воловик, вручені дипломи і пам’ятні календарі на честь перемоги збірної команди СРСР з волейболу у XIX олімпійських іграх у Мехіко (1968 р.), у складі якої була більшість гравців з України. Усі учасники змагань від Київського відділення Національного олімпійського комітету отримали пам’ятні сувеніри з олімпійською символікою.Мітки: , , ,