Київське відділення НОК України долучилось до підтримки літніх таборів відпочинку для дітей

Автор | 11 липня 2014 | Переглядів: 36

КМВ НОК УкраїниДнями членами робочої групи з перевірки готовності дитячих оздоровчих закладів до проведення літньої оздоровчої кампанії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на чолі з заступником директора, першим заступником голови КМВ НОК України Костюченком Вадимом Костянтиновичем проведено інспектування закладів оздоровлення Закарпатської та Львівської областей, де оздоровлюються та відпочивають діти міста Києва.

Цього разу про хід оздоровлення дітей доповідали не лише керівники оздоровчих таборів, а також запрошені до обговорення представники місцевої влади, територіальних органів міністерств та відомств, представники cанітарно-епідеміологічної станції.

Під час зустрічей і обговорень піднімалися проблемні питання щодо проходження літньої оздоровчої кампанії, знаходились шляхи їх розв’язання. Також власникам і керівникам оздоровчих закладів вказано на неухильне виконання і дотримання заключних угод, особливо надаючи значення якості послуг.

Не залишено без уваги і фізкультурно-спортивну складову. Для рухливих ігор Київське міське відділення Національного олімпійського комітету подарувало юним киянам додатковий спортивний інвентар.

Зазначаємо, що 03 липня поточного року на сесії Київської міської ради прийнято рішення про затвердження «Міської цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва на період до 2018 року» відповідно до якої влітку 2014 року структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які задіяні в оздоровчій кампанії, за кошти міського бюджету планується направити на оздоровлення та відпочинок до різних куточків України: Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Полтавської, Черкаської, Запорізької, Одеської, Миколаївської та Київської областей біля 7 тисяч дітей столиці, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.Мітки: